Šta je novo?

Merači krvnog pritiska

Jedno pitanje za vlasnike Microlife BP B3 Afib aparata, da li je ovo na manzetni normalno, ili nije lepo prostepano, tj. izvuklo se?
 

Prilozi

  • 20240302_201723.jpg
    20240302_201723.jpg
    150.8 KB · Pregleda: 61
  • 20240302_201742.jpg
    20240302_201742.jpg
    95.4 KB · Pregleda: 43
Sniženje od 34% u Prizmi traje do ponoći.
Ja sam uzeo OMRON M7 Intelli IT pre nedelju dana uz nešto manji popust.
Zadovoljan sam radom ovog aparata.
 
Meni su telefonom rekli da sniženje traje do kraja meseca
 
Hvala za info, poručio sam Evolv uređaj. Tek sa ovim popustom dolazimo do neke cene koja je uobičajena u Evropi...
 
Tek sam sada primetio da (bar pojedini) Omron uređaji dolaze sa 5 godina garancije. Tačnije, svuda u Evropi osim kod nas gde je najskuplji...
 
Pozdrav, mozete li mi reci da li je Omron M2 dobar izbor ili zbog necega treba kupiti M3. Hvala
 
Posto u mojoj porodici nema toliko krupnijih ljudi M2 zbog cene mi je prvi izbor. Jedino ako manzetna kao manzetna nije kvalitetnija na M3 toliko da napravi razliku od oko 2500 3000 din?
 
Manžetna M3ke je preformirana, u obliku je valjka i ne može da se kolapsira već ostaje takva kakva je na slici.
Manžetna M2 je manja i može da se nakon merenja kolapsira da zauzima manje prostora.
Meni je manžetna sa M3 Comfort (koju imam na M7 Intelli modelu) udobnija i nije mi neudobno stezala ruku i sa njom sam zadovoljan.
Ukoliko je novac ograničavajući faktor onda, od ova dva modela, uzmi M2 mada bi bilo idealno ako bi imao u blizini Prizmin prodajni salon pa da na licu mesta vidiš razliku.
 
Manžetna M3ke je preformirana, u obliku je valjka i ne može da se kolapsira već ostaje takva kakva je na slici.
Manžetna M2 je manja i može da se nakon merenja kolapsira da zauzima manje prostora.
Meni je manžetna sa M3 Comfort (koju imam na M7 Intelli modelu) udobnija i nije mi neudobno stezala ruku i sa njom sam zadovoljan.
Ukoliko je novac ograničavajući faktor onda, od ova dva modela, uzmi M2 mada bi bilo idealno ako bi imao u blizini Prizmin prodajni salon pa da na licu mesta vidiš razliku.
Hvala na informacijama
 
Nazad
Vrh Dno