Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kakva je situacija sa A1 da li i oni podizu cene od 1-og kao Yetel i Mts.
 
A ja danas zvao agenta, kaže 50% na NeoNeo se završilo u decembru. Ne daju im više to. Kaže ima Neo24 kao na sajtu, prvih 6 meseci 999 din, a za sve ostale pakete prvih 6 meseci besplatno, a posle po punoj ceni.
 
Pa na ovo poskupljenje. Iskreno očekivao sam i gore. Pucamo po savovima... Iskreno A1 koliko god da je dobar. Na ova poskupljenja sumnjam da neće i oni korigovati cene...
 
Ne znam koliko ste u toku, ali nisam ni ja bio do ovog momenta. Slučajno na guglu upišem „A1 intarifa" i imam šta da vidim:
Od 26.2. kreće migracija tarifa pa se, primera radi, ta ista interifa migrira od tog datuma na Neo Surf. Taman htedoh da napišem kako su oni već na vreme pre svih skrojili nove tarife pa je isto tako Neo 4 sada minimum, ali eto i ovo se desilo.
Tamo piše od 26.02.2023., znači da je već uveliko aktivna ta migracija tj. već su je i završili.
 
Zahvaljujem! Obrisao sam post da ne stvara zabunu.
 
A ja danas zvao agenta, kaže 50% na NeoNeo se završilo u decembru. Ne daju im više to. Kaže ima Neo24 kao na sajtu, prvih 6 meseci 999 din, a za sve ostale pakete prvih 6 meseci besplatno, a posle po punoj ceni.
Ja nisam nikoga kontaktirao. Mislio sam da ako oni pozovu da za početak pređem na moćni plan prepaid kad jutros zove neko sa 0601238
 
A da li je neko uspeo da izvuče nekakav benefit ali uz varijantu sa telefonom? Meni je nuđeno 200 dinara popusta na punu cenu ali to je bilo na njihov poziv za prevremenu obnovu. Živo me zanima koliko su spremni da daju nakon podnošenja zahteva za prelaz u drugu mrežu, kad ugovorna obaveza zvanično ne bude postojala.
 
Za sad, još uvek nema novih informacija.
Stopiran NeoNeo za 1225 din.
Za sad samo prvih 6 meseci po 1 din svi paketi
Ovo je sve što mi je javio terenac
 
Moju prijateljicu zanima da li je moguce nekako izboksovati 1225 din Neo Neo za korisnike iz drugih mreza koji bi presli u A1?
 
Moju prijateljicu zanima da li je moguce nekako izboksovati 1225 din Neo Neo za korisnike iz drugih mreza koji bi presli u A1?
Prošle godine je moglo lako, ove izgleda malo teže. Ne košta je ništa da proba: ostavi svoj kontakt na njihovom sajtu i čeka da je pozove promoter i ponudi neo neo za 1225din. Meni je tako bilo prošle godine, ne znam da li sada važi mada mi se čini da je neko u ovoj temi nedavno rekao da je tako uspeo.
U svakom slučaju ne košta je ništa da pokuša
 
Vezano za NEONEO, sta se desava prilikom isteka ugovora, od tog trenutka krece da vazi puna cena? Koliko se secam, prethodni ugovor se po isteku samo nastavio dalje dok nisam otisao da "raskinem".
 
Puna cena bez umanjenja 3999, kad te navuku je 2500, ako se bunis dobijes za 2200, a 1255 sa -50% ko uspe da izboksuje!
 
Danas podneo zahtev za prenos broja iz A1 u mts ... za tatin broj na kojoj je imao cuvenu IN tarifu za 500 din .. videcemo da li ce ponude nesto za ostanak ;-)
 
@satell200 neka proba da izboksuje Neo Surf za 800 dinara na dve godine ako mu to odgovara. Meni su nudili na drugom pozivu, ali nisam prihvatio.
 
@satell200 neka proba da izboksuje Neo Surf za 800 dinara na dve godine ako mu to odgovara. Meni su nudili na drugom pozivu, ali nisam prihvatio.
Cao .. zvali danas i nudili su mu neo surf za 1100 i neo 4 za 900 din .. pa kad sam pomenuo one vaucere za 50 % koji vise kako rece ne postoje od nove godine ..ponudila neo neo za 1250 ...
Eh da sam sebi uzimao pa ajd .. ali za tatu i to je previse tako da sam odbio sve i prebacujem ga na prepaid ... on nije zahtevan potrosac ;-)
 
Nazad
Vrh Dno