Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pozdrav, da li neko zna sta mogu da uradim povodom produzetka ugovora u a1. Naime zvao sam ih pre 2 dana kako bih zatrazio neku povoljniju ponudu jer koristim NEO NEO MAX paket i ugovor mi istice narednog meseca, a taj paket je ukinut, tacnije zamenjen NEO PLATINUM paketom u koji su dodali nekoliko gigabajta rominga, osiguranje i jos neke nebitne stavke pri cemu su podigli cenu sa 6 na 10 hiljada. Kada sam pricao sa agentom rekli su da su to ponude koje su aktuelne i da nemaju nista drugo da mi ponude. Da li postoji mogucnost da se “natezem” sa njima da mi daju popust posto sam korisnik vec 15 godina na 3 broja?
 
Pozdrav, da li neko zna sta mogu da uradim povodom produzetka ugovora u a1. Naime zvao sam ih pre 2 dana kako bih zatrazio neku povoljniju ponudu jer koristim NEO NEO MAX paket i ugovor mi istice narednog meseca, a taj paket je ukinut, tacnije zamenjen NEO PLATINUM paketom u koji su dodali nekoliko gigabajta rominga, osiguranje i jos neke nebitne stavke pri cemu su podigli cenu sa 6 na 10 hiljada. Kada sam pricao sa agentom rekli su da su to ponude koje su aktuelne i da nemaju nista drugo da mi ponude. Da li postoji mogucnost da se “natezem” sa njima da mi daju popust posto sam korisnik vec 15 godina na 3 broja?
Podnesi zahtev za prenos broja u drugu mrežu, pa onda pregovaraj. Tad Im se nekako otpuše uši i bolje čuju.
 
@BL72OK zahtev za raskid ugovora može i ne mora da bude pokretač nekomercijalnih ponuda (mene su zvali od avgusta do oktobra jednom mesečno, dok novebra tokom otkaznog roka nijednom). Zahtev za prenos broja će biti jači alarm, plus tvoj korisnički staž.
 
Pozdrav, da li neko zna sta mogu da uradim povodom produzetka ugovora u a1. Naime zvao sam ih pre 2 dana kako bih zatrazio neku povoljniju ponudu jer koristim NEO NEO MAX paket i ugovor mi istice narednog meseca, a taj paket je ukinut, tacnije zamenjen NEO PLATINUM paketom u koji su dodali nekoliko gigabajta rominga, osiguranje i jos neke nebitne stavke pri cemu su podigli cenu sa 6 na 10 hiljada. Kada sam pricao sa agentom rekli su da su to ponude koje su aktuelne i da nemaju nista drugo da mi ponude. Da li postoji mogucnost da se “natezem” sa njima da mi daju popust posto sam korisnik vec 15 godina na 3 broja?
Ako ti sta znaci info ja sam pre mesec dana podneo zahtev za raskid ugovora i prelezak na prepaid i ponudili su mi Neo Neo 50% jeftiniji(mislim da rekose iznos oko 1250 mesecno).
Ja nisam prihvatio jer imam biz broj(preko njega trosim net)j, a prepaid je sasvim dovoljan za minute(bar meni).
 
Da li neko ima informaciju o tome da li za nove korisnike preko agenata ima novih promocija, ili i dalje vazi ona 6 meseci 1 din pa ostatak puna cena, i da li je ona 50% neo neo bila samo novogodisnja i nece se vracati do naredne godine?
 
Da li neko ima informaciju o tome da li za nove korisnike preko agenata ima novih promocija, ili i dalje vazi ona 6 meseci 1 din pa ostatak puna cena, i da li je ona 50% neo neo bila samo novogodisnja i nece se vracati do naredne godine?
Ovim tempom, tesko da ce se ikada vracati ( apsolutno neogranicen internet sa aposlutno neogranicenim saobracajem ) Za, studente nomade ili neko ko je u nepovoljnoj finansijskoj situaciji. Pa pazi fixni net ( koji ne mozes nigde poneti sa sobom ) ama ha je bio skuplji. Ovo je bila ponuda svih vremena... Ono 20 godina iz buducnosti. Star Trek Tehnologija. Terminator Analogija, SKYNET ekvivalent. Beyond Starlink.
Apsolutno je bila usluga kao era fixnih telefona kad je prestajala da postoji AKA uselles. Tako je fixni internet postajao Uselles naspram ovakve ponude.
Doslovno uz ovakav paket ti jedino ima smisla ponuditi Evo kad vec imas kabl ( Eto gratis fixni internet, TV i fixni Telefon ) kad vec postoji. Ali nepotrebno
 
Da li neko ima informaciju o tome da li za nove korisnike preko agenata ima novih promocija, ili i dalje vazi ona 6 meseci 1 din pa ostatak puna cena, i da li je ona 50% neo neo bila samo novogodisnja i nece se vracati do naredne godine?
Nema više Neo Neo za 1250, sad agenti nude samo 6 meseci za 1din i to svi paketi sem Neo 24, ili može i Neo 24 ali bez onih dodataka Joy, Travel ili Safe, tako mi je rekao njihov agent posle NG
 
I ta ponuda 6 meseci nije loša ponuda kada se pogledaju ostali operateri i imati u vidu da je Yettel poskupeo cene paketa.
 
Da li je moguća zamena sim kartice za eSIM?
I da li je dovoljno da moj telefon podržava eSIM, ne mora da bude kao nešto podržan posebno kao model od strane njih?
 
Da li je moguća zamena sim kartice za eSIM?
I da li je dovoljno da moj telefon podržava eSIM, ne mora da bude kao nešto podržan posebno kao model od strane njih?
U principu je dovoljno. Samo, ako nešto ne bude radilo, verovatno će okriviti ni kriv ni dužan telefon. Tako su meni za VoLTE.
 
^ naravno. Onog trenutka kada ativiras e-sim, regularna sim kartica vise nece raditi.

Nego, ako ima neki a1 agent iz Subotice, neka mi pise na PM.
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.
Ako kupite jedno pivo po ceni dva, drugo dobijate potpuno besplatno! 🤣
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.
Zar se ne pominje negde promocija ili promo kod? 4049 je puna tarifa, sa uredjajem.
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.
Na ugovoru za ukinutu intarifu mi je stajalo puna cena 1500, a dole štiklirani kvadratići: popust na mesečnu pretplatu 500 rsd u narednih 24 meseci i specijalni popust za migraciju sa pripejda na postpejd 500 rsd što je u konačnosti iznosilo 500 dinara mesečno.
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.
Tebalo bi da je po 1225 evo mog ugovora od oktobra pa uporedi....Screenshot_20240131_232432_Samsung Notes.jpg
 
Dobio sam ponudu od njih za 50% Neo Neo paketa. Ugovor mi je stigao. Ali me buni sto na prvoj strani pise da je mesecna pretplata 4049. Na drugoj strani pisu popusti. Nadam se da ovo ne znaci da ce biti 50% na 4049? Ako je tako, onda idem odmah da ovo ponistim.

Sve je okej, jer nakon prikaza paketa pod cenom 2549 ide jos jedan popust od 50%, slican slucaj je i kod mene. Stigao racun od 1275din
 
Ja juče potpisao zahtev za raskid ugovora. Paket mi važi do 17.02. Sad čekam poziv za neki popust 😀
 
Odem ja pre neki dan da uzmem telefon u A1 i broj za klinca od ženine sestre, i stanem ja lepo za pult, dobar dan, dobar dan, kako mogu da pomognem, ispričam ja sve šta hoću i krene sada provera kreditnog biroa, i onda šok. Kaže mi, a u pa problem je, niste kreditno sposobni da uzmete Fold5. Ja reko, MOLIM? Kaže ona nema to veze sa vašom platom nego vas A1 ne vidi kao sposobnog pošto imate "samo" kućni net koji plaćate. Ja reko, da, imam kućni net koji plaćam uz PS5 2 nedelje pre nego što dođe račun i ni jedan dan se nije zakasnio. Kaže ona, ja sve razumem, i ja sam zaposlena 4 godine u A1, imam primanja, sve redovno i pogodite šta? Ni ja za A1 nisam kreditno sposobna. Ja reko ok, kako ja da uzmem sada uređaj, a da se ne iznerviram :D? Kaže onda, 15k morate odmah, ali morate i neki dodatni deo. Nema problema, koliko? Još 35k, jel vam to u redu? Nema problema, platim ja sve i sada na aplikaciji vidim tih 35k "viška", ali ne vidim nikako taj broj i paket Neo24 Joy, srećičica, cica mica, šta li je u samoj aplikaciji. Da sačekam neki presek do 10-og ili bi trebalo da ih pozovem da vidim đe je ba zapelo? Šta mislite?
 
Poslednja izmena:
Mislim da si im platio ceo telefon i jos ces da im placas rate,samo bahato😉😁. Sta reci? Da ima neko da nas zastiti,ne bi se bahatili ali posto nema,mogu kako hoce.
 
Upravo to, ali ćeraćemo se mi još, polako :).
 
Ja juče potpisao zahtev za raskid ugovora. Paket mi važi do 17.02. Sad čekam poziv za neki popust 😀
Namerno si želeo baš tako da probaš da dobiješ bolje uslove? Uglavnom su ljudi pominjali da su uspevali da dobiju bolju ponudu nakon što podnesu zahtev za prelazak u drugu mrežu, ali to opet ima smisla raditi tek kad istekne ugovorna obaveza.
 
Evo jedno skorije iskustvo. Podneo sam zahtev za prelazak u A1 pre 10 dana, tek me danas zvali i ne nude nista bolje uslove osim onih na sajtu i odlucim se da predjem kod njih na prepaid.
Medjutim za prepaid ne mogu preko telefona vec moram u poslovnicu da odem i odem u poslovnicu i kazu mi nestasica je prepaid kartica, ne znamo kad ce stici, mozes da ostavis broj pa te zovemo kad stignu. Odem u drugu poslovnicu isto tako. Zvao sam sad call centar da mi jave da li ima negde prepaid kartica i trenutno ima samo u TC Usce u Beogradu.
Ja sam iskreno razocaran tim nekim sitnicama koje ukazuju na neprofesionalizam.
E evo da se nadovezem, na kraju sam batalio A1 i presao u Jetel. Obisao sam jos nekokliko poslovnica, nigde nije bio prepaid kartice.
Da mi je neko rekao da ce se desiti da zatrazis prelazak kod njih i da te ne zovu 10 dana i da ti ne nude bolje uslove i plus da nema kartica ne bi poverovao.
 
Namerno si želeo baš tako da probaš da dobiješ bolje uslove? Uglavnom su ljudi pominjali da su uspevali da dobiju bolju ponudu nakon što podnesu zahtev za prelazak u drugu mrežu, ali to opet ima smisla raditi tek kad istekne ugovorna obaveza.
Pa da, ako dobijem super. Ako ne, idem na Moćnu tarifu, prepaid, onu od 900 dinara.
 
Pa kad je A1 jedina mreza pored globaltela da ima funkcionalni prepaid. Nije ni čudo da nema kartica... Sa time globaltel ne mogu reći koliko je funkcionalan
 
Nazad
Vrh Dno