Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je master neaktivna a dina još u procesu kreiranja, čekaju se obe da pošalju? Koliko obično traje dok stigne kartica?
 
Na koji način sada funkcioniše dodavanje ovlašćenja? Da li osoba koju ovlašćujem mora lično da ide u ekspozituru BPŠ, bilo koju ili samo one sa podrškom za bivše MTS banka korisnike? Kako dobija MasterCard debitnu karticu?
 
Je l "Račun plus" može da se otvori potpuno onlajn, npr. iz inostranstva (znam da tako može "iRačun" u Raiffeisen, dobija se odmah virtuelna Visa i sve je spremno za korišćenje posle 10ak minuta koliko traje procedura) ili se ipak mora ići u poslovnicu za neki potpis, neka koverta da se čeka na adresi u Srbiji ili nešto slično? I koja je uopšte procedura, šta je potrebno?
 
@Korean_MCG Piše na sajtu PŠ u odeljku o računu plus:
Уколико желите некоме да омогућите да располаже средствима са Вашег Рачуна Плус то можете да учините лако, у 3 клика и без одласка у банку. Путем eBanking апликације можете да овластите максимално 2 особе под условом да су пунолетне и да су држављани Републике Србије. Особе које су добиле Ваше овлашћење одласком у најближу експозитуру и потписивањем документације добијају своје креденцијале и Mastercard дебитну картицу.

@registry Račun se i otvara preko interneta.
 
Da li je neko upoznat sa procedurom deponovanja evra (gotovina) na devizni račun (Račun plus)?
 
Da li neko zna u koju Poslovnicu plus na Novom Beogradu može provereno da se ulazi preko reda kao klijent bivše MTS banke?
 
Da li je neko upoznat sa procedurom deponovanja evra (gotovina) na devizni račun (Račun plus)?
Tačno ovo što je rekao kolega @Monitor, uz ogradu da nije neophodno da to bude debitna kartica, ja sam kod sebe imao MasterCard i ličnu i to je završilo posao.
 
MC moze biti i debitna i kreditna, kao sto i DinaCard moze biti isto i debitna i kreditna.
DC je kreditna jos od 2005 god recimo.
 
Može naravno, ali je u ovom slučaju su Mastercard i Dina koje se dobiju uz račun podrazumevano debitne, na to sam mislio. :D
 
  • Like
Reagovanja: uji
platio sam dinom na rate prvi put, čisto da vidim kako radi. Inače stalno me cimaju iz banke da zahtevam promenu kartice za poštansku zato što su tvrdili da sa mts-om ne može na rate :ROFLMAO:
račun 18000 na 6 rata, prva rata tek za mesec dana
iznos od 18000 se rezerviše ali se ne smanjuju raspoloživa sredstva kao kad se plaća standardno
 
Znači, ako se sada otvori taj "račun plus", za rad sa šalterom bi isto morali da idemo u te "poslovnice plus" kojih po Srbiji više nema nego što ima? Jedna banka, a radi kao dve…
 
Tako je.
 
Ako je master neaktivna a dina još u procesu kreiranja, čekaju se obe da pošalju? Koliko obično traje dok stigne kartica?
Evo i ja da pomognem nekome na ovu temu.
Salju kako koja bude gotova. Iskreno nisam cesto zagledao kad navodno predju u statu skativna, ali nekoliko radnih dana je potrebeno. Dina mi je po prvi put stigla juce, a obnovljena MC pre 10ak dana.
Tacno je da Dina treba pozivom na telefon da se aktivira. Evo ja nisam probao na bakomatu pre toga, pozvao i odmah dobio operatera.
 
Stigla je mastercard, kako za aktivaciju google pay? U bankingu sam aktivirao, sada moram prvo karticom nešto u prodavnici da se aktivira pin?
 
Imas Google pay temu, mnogo je prosto. Instaliras wallet, dodas karticu, upalis NFC i to je to. Podesi pin ili fingerp unlock kao sigurnost..
 
Imas Google pay temu, mnogo je prosto. Instaliras wallet, dodas karticu, upalis NFC i to je to. Podesi pin ili fingerp unlock kao sigurnost..
Neće da doda, zato pitam da li mora prvo nešto sa novom karticom

Bio sam sada do prodavnice, neće da prihvati pin, ipak moram do bankomata, koji nemam u selu
 
Poslednja izmena:
Meni master ističe desetog meseca a to je za par dana. Mislio sam da novu karticu šalju dosta ranije. Nadam se da će uskoro da mi stigne.
 
Neće da doda, zato pitam da li mora prvo nešto sa novom karticom

Bio sam sada do prodavnice, neće da prihvati pin, ipak moram do bankomata, koji nemam u selu
Ako kojim slučajem tvoje selo ima poštu sa POS terminalom, uradi isplatu preko nje, jer se to računa kao bankomat. Nažalost, izgleda da ćeš morati pešice da autorizuješ svaki kanal, tj. ATM, POS pa tek onda internet.
 
Jel moze mts aplikacija da se instalira na Huawei telefonima koji nemaju Google servise?
 
Gde si skinuo app? Ima je u app gallery?
 
Kako se gasi sms za pos plaćanja? Na ebankingu sam gasio sms ali ništa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno