Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imas li info vezano za promenu interfejsa... kada ce biti i sta sve podrazumeva... hoce li konacno srediti listu HD kanala i vratiti HD kanale koje su izbacili... ubaciti nove koji su u ponudi supernove... itd. ...
 
Поздрав људи, само да питам, имам Бокс 3 Плус тв пакет, ако активирам ХБО пакет за 750 динара, да ли добијам у оквиру тога и свој налог на ХБО апликацији за до 5 уређаја, независно од мог мтс пакета? Значи да ли могу са корисничким именом и лозинком мтс налога да се на хбо апликацији улогујем на 5 уређаја (јер је за Ирис само до 3).
Ne mogu sada da pogledam cenu ali aktiviraj HBO+ paket (mislim da je ta cena što si napisao).
Tako dobijaš HBO max aplikaciju. Ja se logujem sa moj MTS podacima, ne preko operatera. Imaš negde temu za HBO max. Mogla je gomila uređaja istovremeno ali nisam nešto pratio od kada su prešli sa HBO go. Mislim da imam negde 6-7 uređaja trenutno.
 
Jos da nameste premotavanje tastaturom, kao eon, bice super.
Inace su se popravili, nema vise seckanja slike, ucitavanja...pupu..
 
Top. Vrhunski gosti vrhunski komentar goal Rush u miltiprenosima analize sve. Nema ogromnog crnog logoa As premijum nema smanjivanja tona i naših komentatora smarača nema ni reklama.. Jedino fali li da kanal bude u 4K rezoluciji. Mada jedan korisnik ovde najavi da će biti i to vrlo brzo.. Odličan potez za Premijer TV kanalom
 
Koliko vdim na Nordic IPTV listi HUBPremier 1 kanal je ono sto ide na iris smart premier league kanalu :)
Na Nordik listi ima 11 tih fullHD HUBPremier kanala + 1 koji je 4K
 
Na IRIS boksu I 162 i na 313 poziciji su kanali u full HD? Deluje mi slika slabija nego na Arenema HD. Meni su HD kanali i dalje od 700. Na 713 i dalje a e sport nije ubačen Premijer TV
 
Koja glupost na premijer league kanalu puštaju utakmicu sa AP1, neće da puste sa engleskim komentatorima.
 
Koja glupost na premijer league kanalu puštaju utakmicu sa AP1, neće da puste sa engleskim komentatorima.
Nije glupost verovatno su pravila Premijer Lige. Nema reklama nema banera nema ogromnog logoa Arene ima izjava pre i posle utakmice i detaljne analize utakmice i najava . Majk Oven je bio pre utakmice tako da može da se preživi i naš komentator. Kad bi bar na Iris boksu omogućili promenu audia feeda na engleski slično kao na Areni Sport 1 i 3 bilo bi rešen i taj problem. Valjda neko iz Telekoma čita ovo i možda puste na Premijer TV dvojezični adio feed.
 
Izvinjavam se nisam nesto vican treba mi pomoc,da li je ikako moguce da instaliram iris na samsung smart tv u direktno
Hvala
 
To znaci da ce ladno da izlete ti njihovi HD kanali iz moje liste gde su sortirani jer su to sada 700 i neki a postace HD oni koje sam gurnuo bog zna gde dok sam to sortirao.... stvarno su hit ljudi
 
Konačno ja Arene imam na 3 mesta od 150 broja pa od 300 pa od 700 u HD.😂 Nek zamene sve SD kanale HD verzijom gde imaju i da konačno srede ovaj haos sa programima. Još ako bude novi softver da kanali idu od broja 1 pa nadalje kao na IRIS Smart aplikaciji bilo bi odlično.
 
Konačno ja Arene imam na 3 mesta od 150 broja pa od 300 pa od 700 u HD.😂 Nek zamene sve SD kanale HD verzijom gde imaju i da konačno srede ovaj haos sa programima. Još ako bude novi softver da kanali idu od broja 1 pa nadalje kao na IRIS Smart aplikaciji bilo bi odlično.
Pored te numeracije mislim da je osnovno da kanali u mojoj listi omiljenih ponovo budu od 1 pa nadalje, neko mozda upamti da su mu od 20 filmski od 30 pa na dalje dokumentarni... stvarno mi nije jasno sto ne ukljuce malo logiku u svom poslu.. I kao sto na temi hipernet postoje ljudi iz telenora koji prate misljenja sa foruma tako bi i ovde trebalo... Mada mislim da bi se slatko nasmejali ovome i kad bi videli sta pisemo :/ 😅
 
Humor još nismo zabranjivali na forumu, nema razloga sad da počinjemo
Mozda u ponedeljak ubace i novi softver novi izgled aplikacije omoguće na svim sportskim kanalima promenu audio feed a a ne samo na Areni 1 i 3 . Dok na prazna mesta koje im ostanu ubace Arene Sport i Premijer Liga kanal u 4K rezoluciji 😁. To je vic 😁
 
Drustvo, ja bio dao drugaru Iris Go, gledao ga covek preko A1 neta i SBB wifi, od danas mu trazi neku autorizaciju? Da li ima neko tako pozajmljen nalog da proveri da li je do toga sto nije MTS net?
 
Lol, izgleda da ne radi login (& (re)authorize pri startovanju aplikacije) na app sa ne-MTS IP adresom. Nakon uspešnog login sam streaming radi bez, i za Arena kanale.
Upravo testirao sa Orion i SBB netom, sa Android phone aplikacijom ( =Iris Go, ne Iris Smart).

edit: Evo testirano i na kompu na Iris sajtu, definitivno cepili geoblock:

ERR- 157041001: Terminal IP and subnet is in blackList, [terminalIp=188.XXX.XXX.XXX,subnetId=38101]
 
Poslednja izmena:
Lol, izgleda da ne radi login (& (re)authorize pri startovanju aplikacije) na app sa ne-MTS IP adresom. Nakon uspešnog login sam streaming radi bez, i za Arena kanale.
Upravo testirao sa Orion i SBB netom, sa Android phone aplikacijom ( =Iris Go, ne Iris Smart).

edit: Evo testirano i na kompu na Iris sajtu, definitivno cepili geoblock:
Tako sam i mislio. Bice da je onaj lik pre neki dan bio u pravu sto je napisao izgleda za sada.
Ja sam juče dao smart tv nalog za Iris drugaru na SBB u radi.
Bas ti to proveri, ovo je od pre 2 sata informacija.
 
Ево пробао и ја да покренем Ирис Смарт на ЛГ и неће да ради на СББ интернету. Поделио интернет са МТС картице и одмах све прорадило. У току гледања канала убацио кабал од СББ интернета и неће да мења канале.
Ала су наместили, свака им част. Бар је бесплатно гледање са МТС картице, па коме одговара нека прави комбинације.
 
Не ради и даље. Написао сам горе. У току гледања, применио интернет и неће да мења канале.
 
Onda se taj WebOS app ponaša drugačije od Android app i Iris sajta. Neka neko testira AndroidTV app.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno