Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Zanima me da li moze prebacivanje broja da inicira samo onaj na koga je registrovan ili moze onaj koji ga u stvari koristi i nema potrebe da se cima nosilac broja, vec se samo prilozi plastika na kojoj je puk broj?

Ako se prenos obavlja preko kurira, jel kurir donosi i karticu i jel se njemu nesto placa(i koliko) ili treba nesto naknadno? Jel preko kurira moze i cist prenos broja, bez uzimanja paketa ili samo uz neki paket?

Jel moguce uzeti karticu na trafici i na tu karticu naknadno prebaciti broj?
 
Poslednja izmena:
13.decembra je bilo 5 godina od kako je Globaltel poceo da radi... A gazda Zeljko Mitrovic ni hvala da nam kaze 😕
 
Zanima me da li moze prebacivanje broja da inicira samo onaj na koga je registrovan ili moze onaj koji ga u stvari koristi i nema potrebe da se cima nosilac broja, vec se samo prilozi plastika na kojoj je puk broj?

Ako se prenos obavlja preko kurira, jel kurir donosi i karticu i jel se njemu nesto placa(i koliko) ili treba nesto naknadno? Jel preko kurira moze i cist prenos broja, bez uzimanja paketa ili samo uz neki paket?

Jel moguce uzeti karticu na trafici i na tu karticu naknadno prebaciti broj?
Ukoliko je broj koji se prenosi registrovan, tada je potrebno da zahtev inicira osoba na koju se vodi broj.

Zahtev za prenos broja možeš da podneseš na više načina, lično u poslovnici, pozivom korisničke podrške ili putem Globaltel web sajta.
Ukoliko zahtev za prenos iniciraš pozivom korisničke podrške celokupna procedura je besplatna, uključujući dostavu sim kartice i zahteva.
Ako se ipak odlučiš da zahtev podneseš putem web sajta, u tom slučaju prvo vršiš odabir paketa, a isti možeš da platiš odmah putem platne kartice ili pouzećem kada ti kurir donese pošiljku. Svakako i u ovom slučaju plaćaš samo paket, dostava je besplatna.

Možeš kupiti karticu na trafici, pozvati korisničku podršku i inicirati zahtev za prenos, ali nam samo naglasi da već imaš našu sim karticu :)
 
Da li se zahtev za prenos moze podneti kod vasih partnera? U mom gradu od skoro postoji partner, pa me zanima da li bi eventualno mogao tako da prenesem broj bez jurnjave sa kuririma?
 
Screenshot_20211223-115924_GLOBALTEL.jpg
Jel nas ovo čeka neko prijatno iznenađenje ili je u pitanju problem tehničke prirode...
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Код мене нема мреже од 11:45,весело.
 
Evo da se i ja javim.
Nema signala i ne funkcionise aplikacija.

Na globaltel.rs/kontakt nema odgovora vec 15-20 minuta
 
То су утврдили које жице треба спојити,а сад чекају вариоце да то ураде😁.Само је блицнуло,накратко,иначе А1 ради без проблема.
 
Isti slucaj, telefon vidi mrezu na manuelnom biranju, al nece da se registruje kartica. Kada probam da okrenem svoj broj sa dugog telefona, dobijam poruku da biram nepostojeci broj.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Sigurno ih portir zeznuo, krenuo da kuva kafu pa greškom isključio servere da bi uključio kuvalo... 😁😁😁
 
Zvoni u aplikaciji. Sad cu da probam i SIM.
 
Drugari jedno pitanje imam veliki problem.
Imam globatel karticu 4 ili 5 meseca, po zavrsetku poziva izgubim mrezu na minut ili dva ne desava se posle svakog poziva ali u toku jednog dana se desi jednom, promenio sam tel ali se ista situacija desava.
isto se desava da mi duplira poruke pa kad mi stigne poruka u 8:00 stigne ista uvece u 19:00, zvao sam korisnicki servis ali nikakvav predlog ili pomoc nisam dobio
Pisem prvi put ako sam negde pogresio, imajte razumevanja..
 
Već 47 minuta mi je online data sesija na globaltelu. Lokacija Pirot. Preko A1 LTE mreže naravno. Uredno rade i dolazni i odlazni pozivi sa SIM kartice. Ne znam da li se diskonektovao pre toga.
 
Nazad
Vrh Dno