Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I eto ga, baš kako sam i rekao. S tim što ovaj vikend rally verovatno neće trajati, nego će cena opet sutra pasti da propisno navali na dno kanala umesto da ga samo pipne fitiljem, dakle nešto slično kao prošli put. Posle toga bi moralo da krene u pravi rally ako ćemo mi od ovoga videti hleba, jer vreme polako otkucava.

Pogledajte prilog 324973

I to mu je to, sutra treba da kompletiramo ovaj W i odemo naviše. Ne treba očekivati neku parabolu, ali jedan pristojan i postojan rast, da se rastući trend definitivno zacementira.

screenshot.png

Ako međutim neočekivano opet krene nešto da mrljavi ili opet napravi ATH sa rasprodajom posle, meni je dosta. Neću da čekam da se sranja iz Kine prošire i urnišu sve, mora jako da krene najdalje mesec dana od sad da bi bilo vajde.
 
Ih da si ti meni ziv i zdrav, ovo odavno ima :D

Ja prodao prosli auto prosle godine za kripto i to za 4 dana, a bogme i sadasnji cu :D
Uopste nisam dovodio u pitanje tvoju implementaciju kriptovaluta u domaci monetarni sistem kao i buduci razvoj istog te se ovom prilikom izvinjavam na svojoj ignorantnosti 🍻 Ako napravis neki premium kanal pretplatnik sam 😎

Radujemo se ovde kupovini sladoleda DASHom u Kanadskom mall-u.. Hajmo malo entuzijazma za domacu kriptoautopijacu 🙄 ne zvuci kao los biznis..

Vidjao sam i reklame u CG za prodaju apartmana 2018/9. Nije poenta u tome..
 
Poslednja izmena:
Mora do sutra u 8 UTC da ostane bar na ovih 59K, a naj bolje na 60K i malo vise da bi se potvrdio bull i da konacno krene , inace ce nas samo mrcvariti do iznemoglostio
 
Ima li neko misljenje o ZEC? Dokle bi mogao? Za nedelju dana napravio +100%.
 
Oko 21h dobio signal za ulaz na CryptoScreener

ulazne cene i sadašnje stanje:
doge---------- 0.2224 = -0.54%
luna----------42.88 = +1.48%
rgt-----------29.7 = +0.10%
eps----------- 0.4891 = +0.18%
reef---------- 0.02672 = +0.45%
lsk----------- 3.964 = +8.25%

Pošto je time interval zakucan na 1D (free verzija) rezultat će se videti ujutru.
Kačim ovde da skrenem pažnju na tu platformu, unazad nekoliko dana testiram i bilo je možda ne više od 20% promašaja.
u smislu da je bio blagi minus u proseku 1-1,5% max,
Pojedini coini su bili otišli i do +20% (Dar, Gala, Chess), dakle sve šitovi ali indikatori su iznenađujuće precizni.
Naravno, ništa ovde nije za hodl nego skalpiranje i paljba, prst na obaraču bez milosti.
Možda još neko ovo prati pa da podelimo iskustva, ima prilično podešavanja tamo.

Birao samo usdt kombinaciju mada ima i bnb itd, market filter na Binance.
 

jel se vidimo? :D
 
Ovo ne valja, probace jos da ga srozaju. Ako probiju 50K stampedo je neizbezan i kraj ovog ciklusa
 
Poslednja izmena:
Oko 21h dobio signal za ulaz na CryptoScreener

ulazne cene i sadašnje stanje:
doge---------- 0.2224 = -0.54%
luna----------42.88 = +1.48%
rgt-----------29.7 = +0.10%
eps----------- 0.4891 = +0.18%
reef---------- 0.02672 = +0.45%
lsk----------- 3.964 = +8.25%

Pošto je time interval zakucan na 1D (free verzija) rezultat će se videti ujutru.
Kačim ovde da skrenem pažnju na tu platformu, unazad nekoliko dana testiram i bilo je možda ne više od 20% promašaja.
u smislu da je bio blagi minus u proseku 1-1,5% max,
Pojedini coini su bili otišli i do +20% (Dar, Gala, Chess), dakle sve šitovi ali indikatori su iznenađujuće precizni.
Naravno, ništa ovde nije za hodl nego skalpiranje i paljba, prst na obaraču bez milosti.
Možda još neko ovo prati pa da podelimo iskustva, ima prilično podešavanja tamo.

Birao samo usdt kombinaciju mada ima i bnb itd, market filter na Binance.
Hvala sto delis info, javljaj kako tece ... Doduse evo ga danas pravi Black Friday...
 
Jel bio ponovo neki FUD? Ili jednostavno nije se izdržalo da probije 60k?
 
Cekam ovaj novembar 4 godine neko ubjeđenje da ce u ovome mjesecu sve da se zeleni, međutim totalno kontra od ocekivanog. Koliko vidim i vecina nas ovde imala je velika ocekivanja u ovome mjesecu. Sve je licilo da ce doci ta parabola, ali sada izgleda jako lose.
 
Prosli put je Gaca omašio za pola dana, nek bude i sad tako.

Još nije loše, ali je na klackalici.
 
Btw, jesam li jedini koji ne shvata tržišnu logiku ovog mrcvarenja?
Realna očekivanja su bila da se vrti negde oko 70k, a on ode u prizemlje.
 
Mozda gresim, ali deluje mi da volume nije na nekom nivou koji bi napravio efekat da krenu svi da prodaju. Ovo je opet neka grupa koja se igra, prodaje svoje BTC i obara cenu. Moze lagano do 50k da se spusti bez bojazni da ce da ide dalje. Na oko 50k su ovi 20 week supporti, mogli bi da izdrze.

Zateze se prackica!
 
Kad se crveni sta se radi? Kupuj ko ima, ko nema nek cuti i ne dira nista. Prilika za dot na 35 i xrp ispod 1
 
Pa ovo je očekivano, svi idu u fiat da bi se hvatale akcije u okviru black friday-a. I ja bi da sam u Njemačkoj recimo, ovdje sa ovakvim "akcijama", tnx but no tnx. :)
 
Ma kakvi, ovo je već ne znam koji soj. Drugo bi bilo da se najavi totalni lokdaun u par zemalja ili zabrana letova, nešto baš radikalno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno