Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Kod mene radi normalno.

Win 10, Microsoft Edge
 
Ne radi ni kod mene na dva kompa i na mobilnom telefonu. Rade samo kanali od RTS 1 do Red. Već od kanala Red prijavljuje DRM grešku, pokušaj kasnije.
 
radi normalno samo od rts-u hahaha do red-a
 
Poslednja izmena:
Hvala svima. Kod mene isto rade samo pomenuti kanali. Ja probao jutros Euronews i NBA, pa pomislio da ne radi uopšte. Kad ono, samo video klub i 97% kanala ne radi.
 
Isteklo mi vreme za edit. Sad vidim da ne radi ipak ni kod mene, probao sam RTS1 i još dva kanala posle njega, i mislio sam da radi. Tek sad vidim da posle Red TV ne radi ništa od kanala, kad ste pomenuli koji kanali rade, a koji ne rade.
 
Sad rade sporadično. Neki rade neki i dalje ne.
 
Ne radi ni video-klub. Ala su udesili taj Iris Go, svaka im čast!
 
Izgleda da je sređen iris GO i za web i za android, gledao sam i na telefonu i na laptopu i rade svi kanali koje sam proverio (prelistao sam na brzinu oko 50 kanala), video klub takođe radi.
 
Izgleda da je sređen iris GO i za web i za android, gledao sam i na telefonu i na laptopu i rade svi kanali koje sam proverio (prelistao sam na brzinu oko 50 kanala), video klub takođe radi.
Bio je update, odnosno spuštena je nova verzija korisničkog interfejsa.
 
Ja sam uspeo da ubacim app na android TV box. Radi pristojno ali ako se koristi preko miša.
Daljinski od boxa (a i televizora preko HDMI-CEC) su realno neupotrebljivi.
 
Ubacio sam tu noviju verziju 3.0.5 na Mi Box S i radi pristojno, kao što je bbK1ng opisao.
 
Da li neko koristi Nvidia Shield TV Pro? Kakva je kompatabilnost? Android 9
 
Za Shield sam pitao naravno. Vidim da ne može da se instalira regularno sa Gooogle Play store-a pa me je zanimalo kako u praksi radi aplikacija koja se ručno instalira preko apk fajla. Napisao si da si "ubacio app na android TV box" ali nisi naveo koji TV box. Niti koju verziju aplikacije. Da li 3.0.5 ili 3.0.1 ili koju već? Meni lično nije upotrebljivo ako moram da dodam miša. Gubi se poenta.
 
Najavili su Android TV app uskoro, ako neces misa moraces da cekas.
 
Za Shield sam pitao naravno. Vidim da ne može da se instalira regularno sa Gooogle Play store-a pa me je zanimalo kako u praksi radi aplikacija koja se ručno instalira preko apk fajla. Napisao si da si "ubacio app na android TV box" ali nisi naveo koji TV box. Niti koju verziju aplikacije. Da li 3.0.5 ili 3.0.1 ili koju već? Meni lično nije upotrebljivo ako moram da dodam miša. Gubi se poenta.
3.0.5. Skinutu sa APKPure.

Rekao sam Andorid TV box računajući da je svejedno koji je, ako ima Android TV OS instaliran.
Znači radi na nVidia Shield Pro TV onako kako sam opiso i kako je @KlinsmanSU opisao da za Mi Box S.
Ne ispada, ne blokira se, ne secka, ali mora da koriste tastatura i miš dok ne izađe Andorid TV verzija.
Na MTS optici sam ako je eventualno bitno.
 
Da li je i kod ostalih prestala da radi mogućnost nastavljanja gledanja tv sadržaja sa mesta prekida? Ranije je mogla da se gleda recimo utakmica u pretraživaču, pa da se sa istog mesta nastavi gledanje preko boxa. Ako se dobro sećam, radio je i preskok od 10 sekundi pomoću strelica na tastaturi, sada ni to ne radi.
 
Radi ok sada a kako će raditi kad bude navala na arene tek će se videti. Verovatno isto kao i ranije..
 
Da li vi možete da se ulogujete na Iris go. Meni ne dozvoljava ni sa jednog uređaja.
 
Sad u 14.05h radi android aplikacija Iris GO .
 
cek nema app za smart tv (android tv) ili neki cast da radi preko app-a na androidu???
ima info da li je u planu uopste?
 
Aman ljudi sarkazam :D Takve odgovore daju iz podrške na Twitter-u.

Telekom je tako "uskoro" bilo i da će da srede problem zbog kojeg sad već pokojni MTS TV Go nije više mogao da se gleda na kompu / u browser-u pa nije rešeno godinu i kusur tj tek puštanjem Iris Go "platforme" su vratili mogućnost gledanja TV usluge na kompu.
 
Nazad
Vrh Dno