Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Indiegala daje fraj

Theatre of War 2: Africa 1943​

ToW 2
 
Jedan GOG kupon za odlican kombo Torchlight 1 i 2 + Hob za 6.89e

4R9T451BE2197014FE
 
I od mene isto jedan...

4R9TA61B5DED14E717
 
Trenutno se može aktivirati Google Stadia Pro ukupno 4 meseca besplatno, ako bi neko da proba.

Potrebno je prvo napraviti Stadia nalog i aktivirati 1 mesec free trial (nije podržan u Srbiji, pa se mora koristiti VPN ili slično (meni je bez problema prošlo sa besplatnim Cloudfare 1.1.1.1 servisom)).

Nakon toga se ide na Lenovo giveaway i odradi se tih par koraka (napravi tamo nalog (ili uloguje sa Discord ili Twitch nalogom), join na Discordu i follow na Twitchu). Kad se klikne Claim na kraju, potrebno je (barem sam ja tako morao) ručno uneti kod koji se dobije nakon unosa mail adrese za Stadiu, u svom Stadia nalogu (klik na avatar - Stadia settings - redeem code opcija).

Probao sam samo na par sekundi da li radi, Little Nightmares 2 se učitao iste sekunde, u meniju (samo sam dotle išao) sve radi bez problema. Ima dosta igara za odigrati.
 
odradio, hvala
izbor igara u pro pretplati nije neki, ali ok, nije to poenta servisa.
Uspeo sam da pokrenem orcs must die 3. Ako probam bez vpn ne da mi da pokrenem igru zbog restrikcije, a sa vpn mi izbacuje gresku. Uspeo sam tako sto sam ugasio vpn cim sam pokrenuo igru dok je jos radio conenction test. radi ok, ne vidi se neki lag i sasvim je igrivo.

moze li objasnjenje za cloudflare 1.1.1.1.
vidim na sajtu da imaju neki warp servis, ali ne kapiram kako to radi kao vpn
 
Posto imam vec naslove na GoG-u, evo kod/vaucer za D&D remastered kolekciju na popustu koju sada poljaci nude:

RHBC1FF58DAE37BA6D
 
Posto imam vec naslove na GoG-u, evo kod/vaucer za D&D remastered kolekciju na popustu koju sada poljaci nude:

RHBC1FF58DAE37BA6D

Evo i od mene jedan kod:

RHBC9CF35DD05B46B8

Popust je od 80% na naslove.
 
Evo i od mene jedan kod:

RHBC9CF35DD05B46B8

Popust je od 80% na naslove.
Evo jos jedan kod za obavezan DnD komplet legendarnih igara :) BG, NW i ID, steta je sto nisu ubaciji i ID2 u komplet ali dobro :)
Ne baca mi se novac da imam iste igre i na Steam nalogu i na GOGu :D

RHBC41507E306435FE
 
American Truck Simulator


Za 5e
 
da ne otvrama temu a nema je. a mislim da ovde moze da prodje. ne kupujem cesto originale ali bih sada presao na nvidia now streaming servis i uzimao originale....RDR 2 i cyberpunk 2077 za pocetak....cyberpank na kp oglasima prodaju za oko 2800-3000 din .a kljuc je za steam i za GoG...jel to sve regularno? nije neka mutljavina? prvo bih uzeo cyberpunk..a posle i RDR2 uz nvidia now za 10$ mesecno premium
 
Razmisli, da li mozes da priustis da prodjes jeftinije. Ako dil na kp deluje kao previse dobar da bude realan, uglavnom jeste.

Humble store ima sale sada. Traje jos ~30 sati.
 
pa obe osobe imaju vise stotina pozitivnih ocena na KP. zato sam i pitao. jedam ima cak i vise hiljada..dakle ne deluje da varaju. nego ne znam dal ima neka ogranicenja i sl..sad me samo rdr2 i cyberpunk zanima. nista drugo. i generalno samo te jace zahtevnije igre za nvidia now sistem
 
pa obe osobe imaju vise stotina pozitivnih ocena na KP. zato sam i pitao. jedam ima cak i vise hiljada..dakle ne deluje da varaju. nego ne znam dal ima neka ogranicenja i sl..sad me samo rdr2 i cyberpunk zanima. nista drugo. i generalno samo te jace zahtevnije igre za nvidia now sistem
Bre ne znam, ja znam da ne zaradjujem dovoljno para da kupujem digitalne kodove, igre i share naloge od tih fb/kp naloga sa toliko puno "zadovoljnih korisnika".
 
da ne otvrama temu a nema je. a mislim da ovde moze da prodje. ne kupujem cesto originale ali bih sada presao na nvidia now streaming servis i uzimao originale....RDR 2 i cyberpunk 2077 za pocetak....cyberpank na kp oglasima prodaju za oko 2800-3000 din .a kljuc je za steam i za GoG...jel to sve regularno? nije neka mutljavina? prvo bih uzeo cyberpunk..a posle i RDR2 uz nvidia now za 10$ mesecno premium
Mahom ti nalozi uzimaju igre sa raznih servisa za manje pare pa onda preprodaju preko KP. Odes lepo na https://www.allkeyshop.com i vidis da se Cyberpunk prodaje za nekih 20ak evra.
 
pa obe osobe imaju vise stotina pozitivnih ocena na KP. zato sam i pitao. jedam ima cak i vise hiljada..dakle ne deluje da varaju. nego ne znam dal ima neka ogranicenja i sl..sad me samo rdr2 i cyberpunk zanima. nista drugo. i generalno samo te jace zahtevnije igre za nvidia now sistem

Proveri cenu na allkeyshop-u za naslove koje zelis da kupis. Verovatn su slicne kao i te sa Kupujemprodajem.
 
ok/samo cyberpunk me zanima sada. a sledeci mesec mozda i rdr2.

on rece sada moze na steam al ne na moj postojece nego mu dam novu mail adresu a on kreira nov steam nalog tu.i na taj nacin moze cena od 3000 din a ako hocu na postojeci steam nalog onda je dosta skuplje.to mi sada rece

ps.a to se slaze sa onim sajtom sto ste rekli tamo je steam gift oko 50e...dok je za GoG 20e
 
Poslednja izmena:
ok/samo cyberpunk me zanima sada. a sledeci mesec mozda i rdr2.

on rece sada moze na steam al ne na moj postojece nego mu dam novu mail adresu a on kreira nov steam nalog tu.i na taj nacin moze cena od 3000 din a ako hocu na postojeci steam nalog onda je dosta skuplje.to mi sada rece

ps.a to se slaze sa onim sajtom sto ste rekli tamo je steam gift oko 50e...dok je za GoG 20e
Isti slucaj i kada sam ja pitao. Mora na novi steam nalog ne moze na moj postojeci. Mada realno nacices uvek bolje ponude na ovim sajtovima tipa allkeysshopa...
 
pa samo sto mi treba odmah sada cyberpunk :)

pa to 3000 din za nov steam mi deluje ok. posle mogu da poklonim ili prodam neko za jos nizu cenu . samo se plasih da nije neka prevara pa da nece da radi na geforce now taj nov steam.... otvorio sam nov geforce now nalog ali free da probam prvo. i samo epic i steam imam..gog valjda kad platim ne znam...zato mi se ne rizikuje da uzmem gog cuberpunk pa da nece nesto..a platicu naravno i geforce now ....cini mi se da mozda geforce now moze da ima svoju samostalnu temu. lepo mi je radio Ark survival sa mog epic naloga danas na geforce now-u
 
Zavisi sta hoces da imas, ako ti je u planu throwaway nalog da jednom obrnes i obrises uzmi... A u tom slucaju mozes i narodnu verziju da odigras, sto bi placao. RDR2 svakako vredi imati u kolekciji (ja sam ga uzeo po full ceni za PS4 kao pre-order, nisam zazalio), a smatram da ce i CP2077 vredeti kada izbace sve DLC-eve i zakrpe (i njega sam skoro pazario po skoro full ceni na GoG-u)

Mislim da je za Cyberpunk bilo prica da uzimaju preko Rusije tj istocnog bloka kljuceve i prodaju tako po snizenoj ceni na sivom trzistu... Vidjao sam i price gde navodno mozes da pazaris i sa tvojim GOG nalogom preko Rusije/Ukrajine jer nemaju region lock (samo uplatis iznos u dolarima pre toga na nalogu u tvojoj regiji, vpn u browseru, kupis igre i izlogujes se iz naloga i vpn, imas je u biblioteci kada pokrenes Galaxy) - ali ne znam koliko je to vredno rizikovati posebno ako imas vecu biblioteku na nalogu...
 
^ @Yojinbo Ne može narodna na GeForce Now...

Pola foruma je uzelo taj CDPR Collection (koji uključuje sve Witcher igre, Gvent i CP2077) preko ruskog GOG, među njima i ja i to sa svojim nalogom, nikad nijedan problem nisam imao.

EDIT: Što se tiče CP2077, vredi i sada, a posle novih DLC izdanja i zakrpa, eventualno free multiplejera koji pominju, vredeće svakako još dosta ljeta...
Da nemam šta drugo, ja bih ga ponovo obrnuo, ovakav kakav jeste trenutno, iako sam u njega već stukao 100 sati u prvom prelasku.
 
Kako bre preko ruskog regiona uzimate, zar to prebacivanje ne moze da zapadne u oko CDPR-u i da banuju kasnije naloge?
 
Nazad
Vrh Dno