Pozdrav svima, interesuje me da li neko koristi 6pro a da ima problema sa srcem ( aritmije, afib, ekstrasistole)? Da li ih sat registruje i šalje notifikacije, da li je EKG funkcija pristojna i od koristi? Znam da je jednokanalni EKG u pitanju i da naravno nije isto kao i regularni...