Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Trenutna situacija sa proizvodima je takva da se pre isplati uzeti izolat nego standardni koncentrat.
Što sam i uradio. Poručio po starim cenama 20kg proteina pa kud koji sledeće jeseni/zime.
A u tim količinama ti i kreatin više ne treba 😁
Znači ubuduće izađeš u grad, sedneš pored lika sa X6 izvadiš 16gb rama i kilo izolata I oduvas ga ispred svake ribe 😎
Pa i nije. Hydro whey 3.5kg sam prošle godine kupovao za 7000 sa 15% popusta. Sad je 8.750.. Ono.. 25% rast cene za godinu dana 😐
Bukvalno je došlo do toga da nema neke razlike izmedju Sciteca i ostalih jeftinijih prozivodjača.
Bukvalno dolazi vreme kad treba kupiti zalihe.
Mortal Kombat 2 8/10
Osim nerazumljivo lošeg Raidena i jezivo epizodnih uloga za Shang Tsunga i Quan Chija, film je poprilično dobra ekranizacija igre. Borbe su dobre, fatalitiji takvi da mogu
glat da budu DLC za igru i bez problema bih ga pogledao ponovo.
Jedino...
Ušao u prvi krug qqqq pa malo pojašnjenje
Svaki dan će mi otvarati po jedan proizvod ako sam dobro razumeo.
Jel pozicija mojih odabranih nagrada tačna?
Ako sam dobro razumeo, danas sam izvukao free, sutra mogu da pokupim, ali nisam U obavezi da uzmem polja 2-3 da bih uzeo polje 4 jel?
I...
Iskreno, za stan od 50m2 3 mačke je po meni baš knap. Ali ono što sam iz iskustva naučio to je da imati dve mačke često bude jeftinije nego jednu.
Zašto? Zbog kesica sa tečnom hranom.
Kada imaš dve mace možeš kupovati konzervu od 400g i ona ode u roku od jednog dana. Kada je maca sama to em...
Moguće je da nije idealna tema za to, ali, verujem da ću pre ovde dobiti odgovor.
Koja vaga za kuću vam je best buy za merenje masti?
Jasno mi je da je u pitanju informativna vrednost, ali, planiram u neko skorije vreme da odradim i kaliper i inbody pa bih da proverim koliko "laže" ☺️
U mom slučaju voda jeste bila višak. Po InBody parametrima sam prelazio gornji prag normale. Takav mi je organizam da je uvek zadržavao više vode, tako da planiram i pregled kod nefrologa uskoro.
Fizički se osećam slično kao i pre keta, samo "poletnije". Kažem, snaga je opala tipa za 10% - ako...
Evo, od 5 jaunara sam na keto dijeti i moram da priznam da ovo ne vidim kao nikakvu dijetu.
A za to vreme 7kg otišlo dole. Većinski voda, da, ali i to je primer koliko viška vode UH zadržavaju u organizmu.
Snaga je ok, recimo da je opala za 10% max i to mi je sasvim u redu u ovom režimu...
Loše iskustvo ss Gymbeam.
Većinski je moja greška jer sam napravio jednu porudžbinu od 160€
Medjutim, kroz dopisivanje sa njim video sam da su upoznati o našim carinskim propisima i da svesno nisu razdvojili paket na 3-4 dela iako je bilo načina za to i taj manjak svesti i razumevanja potreba...