Šta je novo?

Nedavni sadržaj od WizzardFive

  1. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    Neograniceno, potrosim 2-3TB mesecno sada kada manje torrentujem Ni 4G signal nema vise od 2 crtice 4km od centra Sremske Mitrovice gde mi je kuca, tako da mi je to beskorisno + vecina tih providera nudi samo par stotina GB mesecno
  2. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    ? Koristim ga od aprila prosle godine kuci u bosni, a mozda cu morati i u SM, jer samo nude 24/4 sa kablovskom i telefonom. Radi na ROAM planu koji sada kosta skoro 90e, moze se desiti da ti dodje restricted poruka nakon 60 dana koriscenja ali to sam do sad resavao tako sto iskljucim Starlink...
  3. W

    drajveri - prelazak sa Nvidia na AMD

    Ima AMD svoj program AMD Cleanup utility se zove, mada ne moras to svaki put raditi, bitnije je da si uradio DDU ili novu installaciju Windowsa da nemes ostataka od Nvidia drivera. Za ovaku updates ne radim nista osim ako vidim da je nakon update doslo do problema onda udarim DDU ili AMD cleanup.
  4. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    Пинг буде од 25 до 50 мени просечно, са VPN иде на 60-80, нисам имао проблема са игрицама осим кад је јака киша / невреме
  5. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    Ја сам стандард ген 3 кит платио 300е у априлу (из Немачке), Мини је скупљи
  6. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    Искључи 2 дана уређај и смакнуће ти се та забрана. И мени је исто било, чак сам мислио да одем у хрватску на пар сати (10км удаљено). Након та 2 дана ради опет, то јест радиће још 2 месеца.
  7. W

    Starlink ponovo pomerio Srbiju

    Ево ја користим Старлинк већ од Васкрса у 2 кући у Босни, 72е је месечно, пријављен на неко село у Хрватској што је као 12км удаљено и није могла резидент преплата него је морао Роам. Мислим да купим и 2 за кућу у Срему коју сам наследио јер нема ништа боље од телекомовог 20/4 адсл-а... Ваљда...
  8. W

    AMD RX 9000 / RDNA 4

    Nece biti reference modela ove generacije, tako da od toga nema nista
  9. W

    Supernova (2024+)

    Ne, morao sam koristiti mobilni kao hotspot da bih radio danas, jer pola stranica nece preko supernovinog interneta da ucita, evo sada 30 min slusam "Ocekivano vreme za koje ce vam se javiti operater, je duze od 2 minuta"
  10. W

    Supernova (2024+)

    Na krnjaci i dalje ne rade vecina stranica
  11. W

    Popusti tokom 2024. - pravila su u prvoj poruci

    Исти случај, нова снижена цена је стара обична без регистрације
  12. W

    Carina na pošiljke (2024 / 2025)

    Мени наша царина услужно додала 500 дин на фактуру да би и на пакет и поштарину наплатили и царину и порез. :mad:
  13. W

    Hardver Monitor 27 2K (2048 × 1080).

    Теже за наћи ревизију 2.0, у фирми на Г ми рекоше да имају 1.0, што је са БГР панелом
  14. W

    Hardver Monitor 27 2K (2048 × 1080).

    Јави утиске, пошто и ја гледам да пређем на 1-2 2К монитора
  15. W

    ocitavanje FPS uz frame generation (AMD)

    Треба вероватно да одеш у Радеон и укључиш
Nazad
Vrh Dno