Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Neograniceno, potrosim 2-3TB mesecno sada kada manje torrentujem
Ni 4G signal nema vise od 2 crtice 4km od centra Sremske Mitrovice gde mi je kuca, tako da mi je to beskorisno + vecina tih providera nudi samo par stotina GB mesecno
? Koristim ga od aprila prosle godine kuci u bosni, a mozda cu morati i u SM, jer samo nude 24/4 sa kablovskom i telefonom.
Radi na ROAM planu koji sada kosta skoro 90e, moze se desiti da ti dodje restricted poruka nakon 60 dana koriscenja ali to sam do sad resavao tako sto iskljucim Starlink...
Ima AMD svoj program AMD Cleanup utility se zove, mada ne moras to svaki put raditi, bitnije je da si uradio DDU ili novu installaciju Windowsa da nemes ostataka od Nvidia drivera.
Za ovaku updates ne radim nista osim ako vidim da je nakon update doslo do problema onda udarim DDU ili AMD cleanup.
Искључи 2 дана уређај и смакнуће ти се та забрана. И мени је исто било, чак сам мислио да одем у хрватску на пар сати (10км удаљено).
Након та 2 дана ради опет, то јест радиће још 2 месеца.
Ево ја користим Старлинк већ од Васкрса у 2 кући у Босни, 72е је месечно, пријављен на неко село у Хрватској што је као 12км удаљено и није могла резидент преплата него је морао Роам. Мислим да купим и 2 за кућу у Срему коју сам наследио јер нема ништа боље од телекомовог 20/4 адсл-а...
Ваљда...
Ne, morao sam koristiti mobilni kao hotspot da bih radio danas, jer pola stranica nece preko supernovinog interneta da ucita, evo sada 30 min slusam "Ocekivano vreme za koje ce vam se javiti operater, je duze od 2 minuta"