Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
inače ovo je Jagodinka. Planiram da nabavim njenu sliku na platnu u komičnom izdanju. Postala je mnogo polularna u negativnom smislu. Žao mi je što joj decu zezaju.
o ne :)
Zdravo drugari, treba mi preporurka za inverter klimu za lokal od 20m2 . Plafon je visok 3 metra. Bilo bi dobro da ima neku optimalnu potrošnju, a treba i za grejanje i za hlađenje.
Pre par meseci neko me je pitao kako se pokzao prekidač. Mogu da kažem odlično. Ugradio sam ga pre nedelju dana u linearno napajanje. Samo što ću sada i diodu morati da zamenim za zeleno - ili da je zadržim plavu ?