Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vladat1

  1. vladat1

    Pametni uređaji Koja inverter klima za lokal od 20m2

    koji recimo model, šta još možeš da našiošeš o njoj ? Čija je mašina u njoj?
  2. vladat1

    Pametni uređaji Koja inverter klima za lokal od 20m2

    koji modeli, ja nisam čuo za taj brend ?
  3. vladat1

    Poslednji odgledani filmovi 2026

    Odgledao Citizen Vigilante, dajem mu 8,5/10
  4. vladat1

    Poslednji odgledani filmovi 2026

    rovokacija ili ne posta dosta česta stvar. Meni je pitanje kako neko bez pasoša može da ode bilo gde? Ja nikad nisam mogao .
  5. vladat1

    Microsoft promenio ploču, sada tvrdi da je 8 GB RAM-a dovoljno za Windows 11 laptop računare

    inače ovo je Jagodinka. Planiram da nabavim njenu sliku na platnu u komičnom izdanju. Postala je mnogo polularna u negativnom smislu. Žao mi je što joj decu zezaju. o ne :)
  6. vladat1

    Poslednji odgledani filmovi 2026

    Ako neko ima naš prevod za ovaj film naka mi piše na PM
  7. vladat1

    Pametni uređaji Koja inverter klima za lokal od 20m2

    dao bih do 40-50 hiljada. Bitno mi je gore što sam naveo, i neka dobra preporuka
  8. vladat1

    Pametni uređaji Koja inverter klima za lokal od 20m2

    Zdravo drugari, treba mi preporurka za inverter klimu za lokal od 20m2 . Plafon je visok 3 metra. Bilo bi dobro da ima neku optimalnu potrošnju, a treba i za grejanje i za hlađenje.
  9. vladat1

    Natrijumske baterije su stigle

    neka budu 30% veće. U automobilu lako može da se napravi prostor
  10. vladat1

    AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

    Pre par meseci neko me je pitao kako se pokzao prekidač. Mogu da kažem odlično. Ugradio sam ga pre nedelju dana u linearno napajanje. Samo što ću sada i diodu morati da zamenim za zeleno - ili da je zadržim plavu ?
  11. vladat1

    Hardver Sestric uzima komp, da li je ovo ok ili moze bolje za te pare?

    ova grafika će da radi bez bottleneck i na 3800 x
  12. vladat1

    Napravio sam direktorijum sa 760+ balkanskih radio stanica – tražim feedback

    Ovo je fantastično. Odličan posao. Verovatno bi bilo dobro da se napravi i verzija za mobilni.
  13. vladat1

    Graphene OS

    I ja volim LineageOS, žao mi je samo što nije podržan na više telefona
  14. vladat1

    AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

    ko to čita, ja sam mislio da je fora :D
  15. vladat1

    AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

    da li si prebacio na Makedoniju ? @seizmos je kupio za istu cenu kao ja.
Nazad
Vrh Dno