Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Razmišljam da uzmem ovaj Ikea punjač SJÖSS 45w kako bih punio IPhone 17. Iskustva?
https://www.ikea.com/rs/sr/p/sjoess-45w-2-ulaza-usb-punjac-brzo-punjenje-80580038/
Zna li neko kakva je situacija sa graničnim prelazima ka Rumuniji. Putujem 31. za Temišvar na par dana iz Beograda autom, pa sam mislio da kao i u junu idem preko prelaza Jaša Tomić...kako bih izbegao gužve na Vatinu. Na kojim je sve prelazima do sada implementiran EES?