Pa upravo to. Treba da rešiš problem(e) sa stanodavcem a ne da se istresaš na nekom klincu koji je tu slučajno. To su ti rekli u prvim odgovorima mada si i sam to mogao da zaključiš. A uz to mi ovde nismo čuli drugu stranu i ne znamo zašto više neće da učestvuje košenju trave i održavanju...