Šta je novo?

Nedavni sadržaj od streets_fan

  1. S

    Gde ste poslednji put bili na odmoru i kada?

    Mislim da je najpovoljnije za kinu iz budimpeste ili beca, pogledaj na sajtovima za karte sta se nudi. Svakako si 'zakasnio' za jul, preblizu je i karte su skoro sigurno prilicno skupe.
  2. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Nisam imao tu situaciju, a cesto letim samo sa rucnim. Nikad me nisu dodatno prozivali.
  3. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Meni se cini da svakom proveravaju dokumenta na gejtu, boarding prislonis na skener, a zemaljska stjuarsesa pogleda dokument. Pa ko se cekirao na salteru fakticki ima duplu proveru.
  4. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Pricas za wizz ili generalno? Svakako uvek traze neki dokument na samom gejtu. Ne znam da li nesto menja jer sam uzeo i kabinski kofer, sto je i wizz priority. Poslednjih godina imam 20ak letova godisnje, doduse sa legacy kompanijama, nikad ovoliko dilema nisam imao oko puta 🤣
  5. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Onda je ispalo dobro. Sto se ocitavanja pasa tice, sve mi stoji u google walletu, nisam do sada imao problem, ali spremicu i papirnu verziju za svaki slucaj.
  6. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Leteo sam u skorije vreme samo jednom wizzom, ali za abu dabi. Nikakvog cekiranja na salteru nije bilo, pretpostavljam jer nije EU. Svakako mi je ovo 3+ sati ranije potpuno besmisleno. Videcemo dal ce stici neka poruka vezana za to do leta...
  7. S

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Kad vam wizzair aplikacija kaze da morate na salter? Cekirao sam se i dobio bording, let je za 10 dana, za sada nigde ne pise da moram negde ranije...
  8. S

    Gde ste poslednji put bili na odmoru i kada?

    Korzika, kraj maja pocetak juna, 12 dana. Po par dana u 4 mesta, obisli dosta sem glavnog (napoleonovog) grada Ajjacio, za to nije bilo vremena da se ubaci jos koji dan. Kola su, rekao bih, obavezna, nije destinacija za zabod u jednom mestu. Generalno, sigurno ima za svakog po neki zanjnljiv...
  9. S

    Srpska vremenska zona

    Mislis na geografsku duzinu.
  10. S

    Srpska vremenska zona

    Uvek se povedu ovakve price na ovu temu. Ljudi su u fazonu zimi bolje utc + 2 pa da bude dan do 17. U tom slucaju ne bi svitalo pre 8 ujutru, sto je u redu za nekog ko radi od 9, ali sta cemo sa npr skolama koje rade od pola 8 ili 8. Deca ce po mraku u skolu? Spanija je u nasoj vremenskoj zoni...
  11. S

    Banka Intesa

    Pisao sam skoro, master mi je stigla za okvirno 2 nedelje.
  12. S

    Banka Intesa

    Tu se valjda uzima u obzir da si gradjanin te zemlje i imas pravo na lecenje. Kad odes u neki grad u Srbiji, ne uplacujes putno osiguranje, odes u lokalnu ustanovu ako ti nesto treba.
  13. S

    Banka Intesa

    Blagi off, ali da li osiguranje (ili bilo ko, a da nije policija) moze da trazi da mi gleda pasos i time uslovljava uslugu?
  14. S

    Banka Intesa

    Delovala je vrlo uverena u to sto prica. Nasao sam neka placanja iz aprila, kad podelim vidim da je kupovni prodajni kurs bio u pitanju.
  15. S

    Banka Intesa

    Sad gledam neka placanja iz aprila, ne bih ni ja rekao 🤣. Moracu da ih pitam otkud ta informacija...
Nazad
Vrh Dno