Šta je novo?

Nedavni sadržaj od strahinja

  1. S

    prepoznavanje modela

    Potreban mi je program za prepoznavanje modela sa fotografije u .jpg formatu. Radi se o prepoznavanju elektro-motora (kompresora) na friziderima, bez ikakvih detalja - jedino je bitno da prepozna da li je na fotografiji jedan ili dva motora. Takodje, potreban mi je i softver koji bi sa...
  2. S

    Selex Sr 720 E

    Potreban mi je driver za SELEX SR 720 E ploter. Zna li neko gde ga mogu naci i koji drugi mozda odgovara. Na driverforum.com sam saznao da se moze koristiti driver za HP GL/2 ali kod mene nesto ne radi.
  3. S

    Mislim da je neki codec, ali koji ?

    Prosle nedelje sam formatirao disk i podigao XP Pro. Sve to je i ranije radilo bez nekih vecih problema. Posle formatiranja ne mogu da gledam ni jedan DivX jer se posle 10 - 20 sekundi racunar zakoci i moze se samo hardverski resetovati. To mi se nikad ranije nije desavalo. Od codec-a imam...
  4. S

    Windows Movie Maker 2 - problem -

    Poredjam clips i kad pokusam sa stavim video effects ili video transitions Movie Maker 2 se ugasi (kao da sam stisnuo Exit) bez razlike dali je dva ili vise klipova,dali su AVI ili JPG ili bilo sta drugo. Molim za pomoc.
  5. S

    ASUS GeForce 5200 FX - TV out problem !

    Slika na monitoru je savrsena,ali na TV-u nema boje. Kako to da podesim ? Koju rezoluciju da postavim na TV ? Titlovi - (znam za TV Tools 8 ali - ) sta setovati ? Molio bih za malo detaljniju pomoc ! [email protected]
Nazad
Vrh Dno