Šta je novo?

Nedavni sadržaj od spavach

  1. S

    Google Pixel 9 / 9 Pro

    Ovo mi je čudno, ja msilim da bi trebalo da ti stoji ovo u nastavku bez obzira dal na lokaciji trenutno ima signala ili ne. Ovo je verzija koja podržava 5g. telekom_rs-77000000002.24 2025-12-31
  2. S

    Google Pixel 10 / 10 pro

    Zavisi gde živiš. U Srbiji na KP ovaj model je 410 eura.
  3. S

    Google Pixel 6

    6a ažuriran na a17 nije regularno dobio ni 5g ni volte.
  4. S

    Mastercard akcija

    Ako se usvoji ovaj zakon, ne da više neće biti ackija već će da nas jure po ulicama da otimaju pare :) https://n1info.rs/biznis/menjaju-se-provizije-na-placanje-karticama/
  5. S

    Google Pixel 6

    Koje su šanse da serija 6 sad za koji dan uz Android 17 dobije volte bez budževina i 5G?
  6. S

    Erste banka

    Meni je tek danas prvi put potvrda za online plaćanje došla na Georgu.
  7. S

    Erste banka

    Na VISA platinum kartici i premium računu mi ovako skidaju kožu prilikom plaćanja u inostranstvu :). Tek sad primetih na izvodu.. 1EUR=119.775RSD
  8. S

    Carina na pošiljke (2026)

    Evo iskustva sa FedEx-om i pošiljkom od 46 eura plus 8,5 eura poštarina. Naplaćen samo pdv oko 1000 din.
  9. S

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    I pre ees u Rimu na Ciampino si sa srpskim pasošem mogao na e-gate. Čak i naša zastava bila nacrtana na ulazu na e-gate. Doduše tu si posle morao kod pandura na pečat.
  10. S

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    Tako je. Ako nekome baš neće da očita na dva različita e-gate-a, onda te preusmere kod pandura na šalter. Šta je tu čudno?
  11. S

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    Aerodrom u Madridu pre 7 dana, Terminal 1. U dolasku prvo nailaziš na aparate za registraciju kojih ima 15ak, nekih 5 ne radi. Dve tete stoje ispred njih i ako si već registrovan usmere te na e-gate-ove. Pošto sam već bio registrovan nastavljam na e-gate, ispred mene 15ak ljudi. Za tačno 20 min...
  12. S

    Carina na pošiljke (2026)

    Zar tih 260 din nije poština usluga? Ovo je FedEx.
  13. S

    Carina na pošiljke (2026)

    Šta da očekujem od dodatnih troškova za pošiljku koja je plaćena 46 eura plus 8,5 eura poštarina, a koja ide preko FedEx-a?
  14. S

    Erste banka

    Slažem se. Prvi put sam 5 min izgubio kupujući evre. Totalno nejasno dal kupuješ ili prodaješ.
  15. S

    iPhone 17

    Na običnoj 17 imam problem povremeno sa ussd kodovima za call forwarding. Kada pokrenem kod čeka se dugo i izbaci grešku. Ono što primetim je da ne uradi prebacivanje sa 4G/5G mreže na 2G ili 3G u toj situaciji, a to je na staroj 13ici uvek radilo. Moram onda ručno da mrežu prebacim na 3G da bi...
Nazad
Vrh Dno