Šta je novo?

Nedavni sadržaj od sokoban

  1. S

    Prvi čovek kompanije Huawei zahvaljuje SAD-u na razvoju kineske industrije čipova

    Možeš ti koliko god hoćeš da smeješ kinezima. Ali kinezi proizvode sve! Dok ovi drugi proizvode samo maglu. Čak im ni to ne ide.
  2. S

    Naučnici prvi put posmatrali “nemoguć” atom: raspao se, ali je ostao stabilan

    Izmišljaju svakakve gluposti samo da opravdaju budžet. Da je Tesla radio za platu nikad ništa ne bi izumeo!
  3. S

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Sve će to kinezi da progutaju. Ostaje samo ime, a vremenom će i to ime da se obriše. Za 100 godina niko neće znati za bmw i mercedes
  4. S

    iPhone dobio dozvolu za „let u svemir“: NASA astronauti nose Apple telefon u najudaljeniju misiju sa ljudskom posadom

    Opala drastično prodaja pa mora i drastična reklama. Ono kao pravimo vas budalama 20 godina, ne možemo više. Prodamo vam masno skupe proizvode ali da bi mogli da koristite morate još toliko da platite na razne načine da bi ga koristili ali ni to nije dovoljno da bi imali bilo kakvu slobodu.
  5. S

    Apple odlaže izlazak standardnog iPhone 18 modela

    Pukli su. Manje prodaju nego ikad.
  6. S

    Kineska kompanija predstavila humanoidnog robota sa toliko prirodnim pokretima, da je morala uživo da ga iseče i dokaže da unutra nije čovek

    Gotovo je više sa gumenim lutkama iz sexy shopa 😀 Čekamo prvog muškarca koji bude oženio ženu robota.
  7. S

    Prestanite da se žalite samo da bi našli izgovor za kupovinu novog telefona, ovako stari Android može ponovo postati brz

    Kupujem telefon jednom u 3-4 godine. Trenutno 12 GB Ram, 512 GB memorije, za 3-4 godine biće neki od 16GB Ram, 1TB memorije...
  8. S

    [MTS] Postpaid paketi i promocije

    miks XL Pozivi u domaćem saobraćaju u okviru mesečne naknade 600 minuta Pozivi u mt:s mreži, nakon potrošenih minuta u domaćem saobraćaju, u okviru mesečne naknade 6.000 minuta pa ovo je totalno glupo jel ima neka tarifa da nije ovako?
  9. S

    PayPal (FAQ u prvom postu)

    a gde to piše na prvoj strani? evo ja sam pročitao sve i nigde nisam našao konkretno na to. i šta sad?
  10. S

    PayPal (FAQ u prvom postu)

    koliko sam razumeo oni moju visa internet karticu računaju da je dinarska a u stvari nije kada sam verifikovao skinuli su mi 1.5 evro bez konverzije a sad su uradili konverziju . ništa mi nije jasno. zašto to tako. i sad treba da im javim da je moj račun u evrima a ne u dinarima. I hope that...
  11. S

    PayPal (FAQ u prvom postu)

    Bill me in the currency listed on the seller's invoice. i sad neće raditi konverziju? kakva glupost ne mogu da verujem aj sad nastavite da likujete... nisam ni očekivao da nešto tako moram da menjam nije mi logično da po difoltu bude konverzija valjda bi neko sam trebao da izabere da li hoće...
Nazad
Vrh Dno