imam asus plocuA7V8X-X, Athlon 2000+ I Nvidia Ge force MX 440,kad pustam divix slika mi je sva u ljubicastim i zelenim kockicama.skinuo sam i druge drivere i probao sve moguce playere i codec-e.pokusao sam da stavim i drugu graficku ali je rezultat bio isti.koristim Windows 2000.cak sam pokusao...