Šta je novo?

Nedavni sadržaj od shomiNBGD

  1. shomiNBGD

    PlayStation 5 - opsta tema

    S tim da se sve ovo dobija i za kupovinu na dan izlaska
  2. shomiNBGD

    PlayStation 5 - opsta tema

    Dodatni sadrzaj koji daju za preorder.
  3. shomiNBGD

    A1 optički internet

    Kazu ruter jednom u 24h restartuje sesiju i da ga ja restartujem jednom u koje vreme mi odgovara pa ce on posle da nastavi tako. Da mi je neko rekao da cu da se budim u 4 ujutru zbog ovog :D
  4. shomiNBGD

    A1 optički internet

    Svako Bozije vece u 00:11 ili 00:12 imam prekid na par minuta i izludjuje me, ima li svrhe to prijavljivati? Optika preko njihove infra, ne koristi se mts
  5. shomiNBGD

    Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za Samsung

    Ne mora da znaci da je kopija, sa Alija su na primer originali
  6. shomiNBGD

    IT poslovi i emigracija

    Za Svicu je bas teska prica sa nasim pasosem. Radio sam skoro 5g za klijenta iz Ciriha i potegla se prica da se prebacim i otvoreno su mi rekli kao oni bi ali je pasos problem i da nece niko da se mlati mesecima sa mojim papirima i fejk konkursima za posao..
  7. shomiNBGD

    Trenutno stanje u IT-u kod nas

    Ne znam da li ima smisla dodati i situaciju kada se nas outsource menja sa in house ljudima, to se na primer meni desilo.
  8. shomiNBGD

    Trenutno stanje u IT-u kod nas

    "Outsourcing odlazi van" mi je jako konfuzan pojam. Da li to znaci da firma umesto tih ljudi zaposljava nekog jeftinijeg van Srbije ili da se povlace iz outsourcinga iz Srbije? Edit: umesto opcije sa zakucanim mesecima i "pre godinu dana" bilo bi dobro staviti neki picker ili slobodan unos za...
  9. shomiNBGD

    PlayStation 5 - opsta tema

    Dodate bar pola godine na najavljeni datum izlaska. Setite se kako je bilo tesko doci do PS5 kad se pojavio i koliko je trebalo da se normalizuju zalihe
  10. shomiNBGD

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Neka me neko ispravi, ali MTS salje dve vrste poruka za raskid. U jednoj pise samo "da se izmire tekuca dugovanja" a u drugoj pise da mora da se plate i penali u iznosu toliko i toliko. Mi smo svi dobili ovu prvu jer nemaju za sta penale da nam naplate.
  11. shomiNBGD

    Benchmark biciklistička sekcija

    Pa dobra stvar je da zena nece da ti drobi vise, duuuh :D
  12. shomiNBGD

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Meni je stigao SMS (a potom i email) da je prigovor zaveden i broj pod kojim je zaveden..
  13. shomiNBGD

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Tebi ce sledeci mesec da stignu penali 😂
  14. shomiNBGD

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Stiglo je i meni, sad kad nisam umro...
  15. shomiNBGD

    Multimedija za auto

    Evo pronasao sam slike, i kod mene u starom Bravu i u zenomobilu Fici. S tim da je ova moja bila znacajno skuplja (240e na aliju) od njene (80e). Na njoj je sve letelo bez ikakvih problema bilo u android auto modu ili kroz njegov ovaj UI, a ova njena slabija cesto baguje. Linkovi vise ne rade...
Nazad
Vrh Dno