jedno pitanje za vlasnike 13 pro. Dal je normalno kad se neka pesma pusti kad se uvu primakne gornji zvucnik on je jaci od donjeg? Donji mi nekako tisi ili je mozda moj zvucnik donji stasao za zamenu? Dosadasnje telefone koje sam inao donji je uvek bio jaci sa bogatijim zvukom.