Ne očekujem da komšiji crkne krava, već baš suprotno, da i meni ne crkne. 5k je mnogo za nešto što košta 0 dinara. Da, odbiću paket, a opet kažem, organizatori obuke koji su poslali bezbroj ovakvih paketa (izmedju ostalog i u Srbiju) prvi put čuju da neko ima takav problem.