Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Ratibor

  1. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Ако им шаљеш копију фискалног рачуна прекречи црном бојом робу, тј. количину злата које си купио. То не морају да знају, то их се не тиче. Остало им пружи на увид иако мислим да то ниси обавезан да чиниш, али треба имати у виду да могу једнострано да ти затворе рачун па нема поенте да затежеш...
  2. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Штедни рачун се отвара преко апликације на телефону, било да је у питању штедња по виђењу или орочена штедња. За 15 секунди буквално.
  3. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Кад ми нуде да поднесем захтев за дозвољено прекорачење месецима ми стоји истакнуто белом бојом, иначе користим тамну позадину па одудара од свих осталих понуда. Кад је њима у интересу онда итекако може.
  4. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Требало је међу понудама штедњи да стоји додатна опција са ових 4% бонус камате, можда истакнута другом бојом са напоменом да важи 6 месеци од отварања. Ово је нешто смандрљано тек да се отаља посао и осим пар десетина људи на форуму нико то неће видети као повољнију опцију од постојеће
  5. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Пробао сам касније и ту али даје ми понуду од 2.01%. Сачекаћу крај месеца да видим кад обрачунају камату за јун коју стопу ће користити, а у међувремену можда и сазнамо да ли стари корисници са већ отвореним рачунима по виђењу имају ову додатну погодност или само они који први пут отварају...
  6. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Немам ни ја али већ имам отворен рачун по виђењу. Када покушам да отворим нови опет ми нуди 2.01%. Можда би дало ову промотивну понуду ако бих затворио рачун који тренутно имам па онда отворио нови.
  7. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Не знам како банкама пролази та врста дискриминације старих клијената тј. фаворизација нових. Логично би било да осмисле погодности за лојалне клијенте а не да нови добијају ни мање ни више него дупло повољније услове. Да мобилни оператери раде по том принципу пропали би давно, али банкама...
  8. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Ја кад притиснем онај плусић поред штедног рачуна по виђењу излази ми црвено обавештење "Create new account is not implemented yet".
  9. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Ово изгледа важи само за нове рачуне који се отворе. Да ли стари корисници штедње по виђењу могу да остваре право на ту бонус камату и на који начин. Не знам да ли може да се отвори нови штедни рачун по виђењу поред већ постојећег, као са ороченом штедњом што може. Ако неко дође до информација...
  10. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Како онда људи купују станове којима се цена увек истиче у еврима? Не носе ваљда кеш у торбама.
  11. R

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Да ли у оквиру МАХ рачуна који је вишевалутни могу да се шаљу еври на други исти такав рачун. Конкретно ме занима да ли особа А може особи Б да пошаље 100 евра, а да особа Б добије евре. тј. да их банка успут не замени у динаре (оба рачуна су Yettel МАХ).
  12. R

    NBS IPS QR Kod placanje - iskustva ljudi koji su ga implementirali u svoj biznis?

    Пробој и омасовљење IPS плаћања нове генерације би могао да се направи само развојем бесконтактног скенирања QR кода тј. без употребе камере. Као путем мобилних новчаника само што би се RFID технологија користила да се искоминицирају подаци иначе садржани у QR коду. Дакле 1. Уђем у мобилну...
  13. R

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Имам Рачун Плус, купио сам нешто преко интернета и сад ми стоје резервисана средства неких 20 евра. Пошто ми тај рачун није примаран и мирује већи део године тако да углавном не плаћам одржавање, занима ме када то прокњиже наредних дана у јануару да ли ће то водити као активност на рачуну и...
  14. R

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Ја сам пре 10 дана уплатио евре на Рачун Плус на шалтеру банке без икаквих проблема. Можда си требао да јој нагласиш да имаш вишевалутни рачун јер је бабац вероватно навикла да ради само са динарским текућим рачунима.
  15. R

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Можеш било где и динаре и евре да уплатиш.
Nazad
Vrh Dno