Šta je novo?

Nedavni sadržaj od rade194

  1. R

    Nvidia Geforce 560 ti

    E ovako gledao sam ovu karticu iz naslova po raznim sajtovima, i nigde ne mogu da nadjem ovakvu kao sa slike. http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-560ti Da li se ovakva uopste prodaje kod nas?
  2. R

    Dilema oko izbora grafike

    Koliko para toliko muzike, uvek bilo. Tako i ja razmisljam, preporucuju mi gainward mada ne usudjujem se da probam to, msi mi je nekako proveren.
  3. R

    Dilema oko izbora grafike

    Bio sam danas u gigatronu, oni mi preporucuju geforce. Ja ih pitam da li mi preporucuju to zbog cene :D oni mi kazu da je geforce bolji za igre.
  4. R

    Dilema oko izbora grafike

    Pozdrav svima, imam malu dilemu oko grafike. Naime ja preferiram geforce kartice ali mnogo ljudi mi je preporucilo radeon pa sam sada u dilemi koju ne mogu da resim sam. U pitanju su ove dve karte...
  5. R

    Konfa pomoc i saveti

    Daj mi link od ove konfe sto si ti sklopio.
  6. R

    Konfa pomoc i saveti

    Pozdrav svima, odlučio sam da uzmem neku "pristojnu" konfiguraciju do 500 eura pa me zanima šta vi konkretno mislite o njoj: Procesor: AMD Phenom II X4 970 3.5GHz Box Black Edition Ploča: MSI 870-C45 Grafika: MSI Radeon HD 6850 1GB GDDR5 R6850-PM2D1GD5/OC Memorija: KINGSTON DIMM DDR3 8GB (2x4GB...
Nazad
Vrh Dno