Uzeh caletu 55C6KS, rekoh ne treba mu C6K sa vise zona i 144hz osvezavanjem da bi gledao kablovsku ali imam opasan problem sa TV, upscaling je uzasan.
Iako su apsolutno sve "dinamicke" opcije iskljucene kao i sav procesing (sharpness, noise reduction, motion interpolation) ja i dalje vidim...