Ja koliko kapiram, OLED-u je bas bitno da ima vecu hercazu, jer ima instant pixel response time. Prakticno predobro menja frejmove, ne mrljavi nista i onda nema blur efekta kao kod starijih tehnologija. Mislim, ne znam ni da li se to moze racunati kao minus, ali eto.
Svakako, meni je sve od 60...