Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Hvala na odgovoru ali sve to nam je poznato a iznos po kreditnoj koji je bio značajno veći smo danas izmirili. Ostaje nam nepoznanica za ovaj manji iznos koji je po automatizmu i bez obaveštenja danas skinut sa TR a pre izmirenja glavnog duga
Danas mi je sa TR bez mog znanja i najave skinut iznos pod opisom "Prenos na kreditni limit" a na kreditnoj stoji priliv sa opisom "MC credit - auto naplata sa TR". I kod supruge isto ali drugi iznos. Ovo nam se do sad nije dešavalo pa nas interesuje, ako neko zna, o čemu se radi? Oba računa su...
Može li se plaćanje (npr. dopuna kredita na A1) izvršiti kreditnom karticom?
Da li je to neko već radio i da li ima nekih troškova u vezi s tim?
Max račun je u pitanju.
Jel možda neko kupovao ovakve baterije za alat i da li ima iskustva u vezi s tim?
Ili neki info gde je to bolje nabaviti.
https://share.temu.com/yR49jBGTIYB
Pošto sam na qqqq propustio 1 dan sledećeg dana mi je ponudio da ga nadoknadim (uz kupovinu od 1k) ali mi je stigla i mogućnost za jednu "redovnu" nagradu. E sad, da li će mi uz tu jednu kupovinu dati i tu nagradu i nadoknadu izgubljenog dana ili samo jedno od ta dva i šta? I kako da to...
Dao mi je da kao izaberem 3 poklona za 1din i sad traži da napravim kupovinu u iznosu od 1900d. Interesuje me da li je neko to probao i da li ću i šta ev. dobiti od ta 3 poklona ako napravim tu kupovinu?
Ili je to samo navlakuša da moram da napravim još xy takvih porudžbina/kupovina?
1. Gde i kako se vrši reklamacija na kvalitet/kompletnost stavki koje su stigle? Ima li neka mail adresa (koja) ili iz app (gde/kako)?
2. Da li se taj claimcredit traži (kada i kako) ili ako ga oni sami daju kako i gde mogu da ga vidim?
3. Da li je dobijanje CC vezano za isporuku neke pošiljke...
Ma učinilo mi se da prethodnog puta ta opcija na godinu dana u slučaju razoročenja nije davala istu kamatu kao u opciji od 3m. već samo 1%. ili tako nešto.
Ali, koliko vidim, sad su uslovi isti (samo se kamata razlikuje) tako da si potpuno u pravu.
Valjda se nisu oni negde zeznuli...
Pošto se stalno navodi problem sa knjiženjem moje pitanje je:
Kad je najbolje izmiriti dug odloženog plaćanja po kreditnoj kartici s obzirom da 15. pada u ponedeljak?
Da li već u petak 12. ili baš 15. i kolika bi onda bila zatezna kamata (ako je ima) za tih nekoliko dana dok ne proknjiže?
Npr...