Da su jače performanse makar malo, da je više za 1440p a ne 1080p, 700 pa čak i 800 bi bilo okej po meni. Ne plaćaš za igranje online, imaš pristup svim launcherima, igrama, svemu živom, Steam popusti, family sharing, sve živo. Dobra je priča za taj novac, ali nije taj novac i nisu te performanse. 😁