Blazen je onaj ko ne vidi razliku izmedju 60 i 165Hz, jeftinije ce proci.
Ja sam primetio razliku prelaskom sa 60 na 75Hz, narocito kod skrolovanja teksta. Skoro sam uzeo 180Hz monitor, ali ga drzim na 120Hz iz tri razloga:
izgleda da sam "capped" negde oko 150hz, preko toga nisam video...