Šta je novo?

Nedavni sadržaj od NS_320i

  1. NS_320i

    Orion Telekom - biznis korisnici

    011 412 7777 Ako nekom zatreba...
  2. NS_320i

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Na koji broj si prijavljivao prekid? 011 4100007 automat kaže 9-17h, a bitno mi je zbog posla da ih iscimam što pre... Nestalo tokom noći verovatno zbog nevremena
  3. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Poslali sami od sebe burazeru - niti je dobio Aprilski račun uopšte nikakav a kamoli sa štetom pa da prigovara. Luda kuća...
  4. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li ste prilikom raskida ugovora naveli članove zakona na koje se pozivate ili bar napisali da raskidate ugovor zbog jednostranog menjanja ugovornih uslova?
  5. NS_320i

    METRO 2039

    Jedva čekam - prešao sam svaki prethodni po 3x... Grafika i atmosfera će kao i uvek da budu vrhunski, a za ostalo nadam se da neće omanuti
  6. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Biće tek veselo u temi kad krenu računi bez 50% popusta
  7. NS_320i

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Može 100% - ja imam tako na jednu firmu dva paketa (i to na istoj adresi, dvojna kuća...)
  8. NS_320i

    Resident Evil 9 Requiem

    Odlična, završio za 10.5h, neverovatno koliko je jedan kraj sadržajniji od drugog... Grafika top, preformanse takođe. Nisam bio ljubitelj delova iz prvog lica ali ovde mi je bilo sve potaman. Classic težina bi mogla biti nijansu teža ali sve u svemu 9/10 - preporuka
  9. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Korigovali sa 107.094,05 na 1.889. Taj prvi račun nisam nikad dobio ni video - samo mi nije jasno što su fakturisali do 30.04. kad sam raskinuo 10.04. Moram i na ovo prigovarati :)
  10. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Nemam nalog a mrzi me da pravim :) Zanima me zbog eventualnih penala iznos, cekaću do kraja meseca pa ću ih cimati da šalju
  11. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Jel ima neko da nije još dobio redovan račun za april?
  12. NS_320i

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Brat i ja isti dan vratili opremu i podneli zahtev za raskid, 10.04. . Njemu stigao sms-om aprilski račun 45din, meni ništa. Luda kuća...
  13. NS_320i

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Stiglo na SEF juče, na mail ništa za sad
  14. NS_320i

    Beko registracija uredjaja, produzena garancija

    Ne mogu tačno da se setim, taj drugi broj kucaš sve ili samo prva dva... 26 xxxxxx 02 Ide dugački broj pa ovo. Ako zapneš zovi njihov call centar Kad otvoriš rernu dole bi trebala da bude nalepnica. A ja sam je dobio i medju onim uputstvima bila je ubačena za neko od tržišta
Nazad
Vrh Dno