Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Meni se 17PM za vreme sto sam ga imao nije pokazao nista posebno na polju baterije (oko 6h SoT), zato sam ga i prodao. 13PM i 14PM druga prica, odlicni su bili na polju baterije.
Ne znam da li se 🤣 ili da placem😭
P.S. Admini, ispravite u naslovu i stavite veliko S, sada tek videh da je malo slovo.
https://benchmark.rs/vesti/nauka-i-tehnologija/exynos-2700-moze-da-napravi-ozbiljan-problem-tsmc-i-qualcomm-kompanijama/