Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Pravno i tehnički roming se ne ukida ali suštinski onome ko ide na kraći put u EU će biti kao da je kod kuće i neće mu se ništa naplatiti tj. plaća samo cenu svog redovnog paketa i moći će da koristi net (po FUP licenci, gore je već napisano manje više koliko) i razgovore bez nenormalnih cena...
Za sada je most jedno 5 - 10 x jeftiniji nego ćuprija (ako hoćeš da imaš pristup svemu što nudi most) ali verujem da će to da se sve niveliše u relativno kratkom vremenu.
Roboti u svakom slučaju pobeđuju matrix + terminator...nije to daleko, a mislili smo da je to fikcija. Jednog dana igraju kolo a posle opet igraju samo ne kolo.
Pregovara se sa svima ono što može da se desi da neki izpregovaraju ranije ali to nema veze sa isključivanjem da neko neće imati. U principu ajde da kažemo da je analogno sa Sepom.
U moru loših AAA naslova ovo je top igra...jedna od retkih koja me je držala više sati sa računarom, a i nije AAA :). Mana je što nije baš ispeglana u smislu da fale neke stvari.No kada se pogleda cena igra je za svaku preporuku ber što se mene tiče.