Šta je novo?

Nedavni sadržaj od niki999

  1. N

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Ja sam imao sličan sučaj nije to do bankomata nego do njihovog sistema tj softvera za PIN....natezao sam se skoro 10 dana...
  2. N

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Izgleda da opet ne radi IPS....
  3. N

    Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

    Pravno i tehnički roming se ne ukida ali suštinski onome ko ide na kraći put u EU će biti kao da je kod kuće i neće mu se ništa naplatiti tj. plaća samo cenu svog redovnog paketa i moći će da koristi net (po FUP licenci, gore je već napisano manje više koliko) i razgovore bez nenormalnih cena...
  4. N

    iOS 27

    Možda ipak da dočekamo alfu ove bete pa onda da instsliramo?
  5. N

    Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

    Sve je to sređeno odavno samo se opustite.
  6. N

    Stremio [nije tema za alternative]

    Za sada je most jedno 5 - 10 x jeftiniji nego ćuprija (ako hoćeš da imaš pristup svemu što nudi most) ali verujem da će to da se sve niveliše u relativno kratkom vremenu.
  7. N

    Samovozeći automobili

    Roboti u svakom slučaju pobeđuju matrix + terminator...nije to daleko, a mislili smo da je to fikcija. Jednog dana igraju kolo a posle opet igraju samo ne kolo.
  8. N

    Yettel Hipernet

    Da li vam radi net bgd zvezdara?
  9. N

    Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

    Pa to sam i ja rekao ali niko nije isključen. Što se Srbije tiče jasno je rečeno sledeća godina.
  10. N

    Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

    Pregovara se sa svima ono što može da se desi da neki izpregovaraju ranije ali to nema veze sa isključivanjem da neko neće imati. U principu ajde da kažemo da je analogno sa Sepom.
  11. N

    Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

    A možda ipak ne ..tj biće sve..osim ako ne bude baš neki zemljotres...za sada zemljotresa nema
  12. N

    Total TV / EON Sat

    Da
  13. N

    BeotelNet

    Ima još jedna stvar sve je to lepo ali ako nema alternative...onda nema mnogo smisla tražiti raskid.
  14. N

    Heroes of Might And Magic: Olden Era

    U moru loših AAA naslova ovo je top igra...jedna od retkih koja me je držala više sati sa računarom, a i nije AAA :). Mana je što nije baš ispeglana u smislu da fale neke stvari.No kada se pogleda cena igra je za svaku preporuku ber što se mene tiče.
  15. N

    Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

    Što je staro to je novo što je novo to je staro :) ne brini....
Nazad
Vrh Dno