I kod mene je jedino u dnevnoj sobi klima, ja sam uspeo da te razumem da ti je u spavaćoj klima pa sam napisao da nemamo u spavaćoj :)
Ja klimu baš retko uključujem (severna strana, stara gradnja, pored reke...) ali zato ventilatori umeju danima da rade na lagano kada nema promaje.
Nije nešto...