Šta je novo?

Nedavni sadržaj od nemanja2306

  1. N

    iOS 27

    Можда најкориснија Сири функција до сада - кад пратиш неку пошиљку, можеш само тражити да ти пронађе број пошиљке и само унесе. Нема потребе за копи/пејст.
  2. N

    iOS 27

    Није баг, то је нормално. А може да траје данима, у зависности од тога колико имаш апликација, фајлова, итд. Мени је трајало око 5-6 дана.
  3. N

    iOS 27

    Engleski samo glasovne komande, ali možeš pisati na srpskom i odgovara ti isto ba srpskom. Indeksira sve i na srpskom jeziku, razume i kontekst.
  4. N

    iOS 27

    Sve AI funkcije rade kod nas.
  5. N

    iOS 27

    Radi dosta bolje. Mada, ja bih rekao da na Samsungu radi dosta brze. Ovo je primer kad forsiras best quality. Original: Editovano:
  6. N

    iOS 27

    Za neke stvari može biti jako korisna.
  7. N

    iOS 27

    И мени се повремено деси да се мало угреје, али не баш увек. Видећемо како ће бити сад кад је готово индексирање. А и батерија, мада је за сада добра.
  8. N

    iOS 27

    Ја сам чекао једно 3-4 дана за Сири, а тек данас ми се завршило индексирање.
  9. N

    iOS 27

    И мени генерално све добро ради, само ме нервира што се понекад стално дисконектује са Wi-Fi. Сири, иако понекад забагује, ради стварно одлично. Још кад би подржавали српски језик….
  10. N

    iOS 27

    Ево ја га користим од синоћ, па могу да ти кажем да баш одлично ради. Све је доста флуидније и апликације се мало брже отварају. Јако сам изненађен како добро ради. За батерију је још рано рећи, али ок је за сада. Није нешто гора од 26.5. Највећи баг на који сам до сад наишао јесте да се...
  11. N

    Apple Watch

    Не подржава осмицу. Имаш опцију да инсталиран бету, али нема никакав апдејт.
  12. N

    Apple Watch

    Додали су и 9-ку на сајт.
  13. N

    Apple Watch

    Мислим да је грешка јер ја на осмици могу инсталирати 27-цу.
  14. N

    iOS 27

    Не знам да ли нешто значи, али ја сам имао опцију да се пријавим за нови Сири. Још сам на листи чекања. Али дефинитивно, телефон је доста бржи. Баш сам задовољан с тим. Од багова, једино ове алатке за едитовање слика што су најавили не ради баш увек. Некад хоће, а некад не.
  15. N

    iOS 27

    Ради ОТП апликација. Још је јако рано за било какве закључке, али ми делује да је систем сада доста флуиднији и бржи. Јако брзо отвара апликације. Што се тиче новог Сирија, мораш се пријавити, тако да се то још чека .
Nazad
Vrh Dno