Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Moravia300

  1. Moravia300

    Gaming monitor kao TV

    U redu, hava :)
  2. Moravia300

    Gaming monitor kao TV

    Doduše. imam par zvučnika koji samo stoje pored i kupe prašinu. Da li bi oni mogli da se povežu direktno na stb?
  3. Moravia300

    Gaming monitor kao TV

    Hm, nisu mu pominjali tu aplikaciju. Doduše, nisu ni ulazili u detalje, samo su proverili da li sam uopšteno saglasan sa idejom. Što se tiče monitora - da li odsustvo zvučnika znači da stb uređaj neće funkcionisati uopšte, ili da TV program neće imati zvuk? Nisam nikad koristio taj uređaj.
  4. Moravia300

    Gaming monitor kao TV

    Pozdrav svima! MTS kod mene uvodi optiku, pa sam dobio ponudu da dobijem duplo brži internet za 90 dinara više, ili pet puta brži ako dodam TV u trenutni paket. Sa TVom bi cena paketa išla dole ako odbijem promo besplatni period. Mene sama televizija uopšte ne zanima - ne koristim je poslednjih...
  5. Moravia300

    Konfiguracija za 45000

    Hvala, zvuči razumno. Hteo sam mnogo ranije da kupim novu konfiguraciju, i za dosta veće pare, ali sve mi bilo žao da dam toliki novac. Evo gde me čekanje dovede :(
  6. Moravia300

    Konfiguracija za 45000

    Hvala vam svima na odgovorima. Kad ovo pogledam, više se isplate gotove konfiguracije. Inače, ovo mi je trenutna: R7 240, G2030, 8GB DDR3 RAM, tako da nemam velike zahteve.
  7. Moravia300

    Konfiguracija za 45000

    Ne možeš da mi preporučiš ništa trenutno? Pošto cene grafičkih neće pasti u neko dogledno vreme, a znaš kako brzo pare u Srbiji mogu da se istope.
  8. Moravia300

    Konfiguracija za 45000

    Pozdrav! Treba mi konfiguracija za 45000. Ako vam to išta znači, od igara igram Rainbow Six Siege, Total War seriju i veoma modovane Elder Scrolls igre. Takođe, imam prastari monitor, pa ako možete možete preporučite i neki adapter ukoliko je potreban. Unapred zahvaljujem.
Nazad
Vrh Dno