Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Pitanje od kog proizvođača i koju seriju proizvoda kupiti
za 5070Ti
Gledao sam MSI ali ima više varojanti i da li vrede te razlike u ceni.
RAzumem da na 900+ € razlika od 50 € nije nešto ali da li ima smilsa?
Hvala
Pa kada tako postaviš stvari i ima smisla.
HONOR posle onog sa androidom i svoje prodavnice ne hvala. Mislim sve je 90 % kinesko i ako se urote sa USA oept je to sve sr. ali ajd sada da ne širimo . Ne sviđa mi se HONOR i taj eko sistem. Imao i nje to za mene.
Kako mi je telefon umro EDGE 40.
DA li neko ima i koristi 70 ili 70 fusion ? kakva su iskustva ?
Da li vredi kupiti ili ići na nešto drugo, a da nije HONOR ili sl.
Ne znam da li je bilo. Ali posle duže vremena da mi je neki film održao pažnju. Da li zbog tematike ili sam bio u raspoloženju ne znam.
Svakao preporuka od mene
https://www.imdb.com/title/tt2677722/?ref_=tttrv_ov_i
Crime 101 preporuke. U današene vreme ovo deluje dobar film. Počinje vrlo dobro na kraju su snimali ga preko 2 sata ali im nestalo ideje za završetak. Pa je po sitemu "čiča miča gotova priča"
https://www.imdb.com/title/tt32430579/?ref_=ttfc_ov_i
Srećni praznici i da vam rerna uvek bude spremna za pečenje i vrata ostanu zalepljena.
Uglavnom možda nekom bude zančilo a bolje da ne ;) . Vidim i čuo sam da je tema izazvala dosta komentara u zajednici.
Uglavnom kako su išli novogodišnji praznici i potreba za korišćenjem rešio sam da...
ACC u pištolj za git imam. Stan se kupio 21 opremao 22 cene su počele već tada da divljaju. Kuhinju i ormane sam pravio sam. Trajalo je 6 meseci ali *** kada je kriza i nema se para
nedelja je , ali rešio sam da zalepim jer vidim da je čest problem (verovatno 1 u 10000 ima tu situaciju)
Reklamacija teško jer ima 3 godine kako je kupljena. A ovo nije građevina pa da možeš da se tužiš zbog ne saobraznosti sa propisima i neadekvatnog materijala i ugrađivanja.
uglavnom našao...
Poštovani članovi foruma.
Da li se neko susreo sa sledećim problemom.
Da su se odlepili nosači spoljnjeg stakla na ugradnoj rerni.
Proizvođač : BOSCH
Serija : 4
Nastanak problema -
REšimo gospođa i ja da detaljno očistimo kuhinju pred novogodišnje praznike :D
Uglavnom napadnemo rernu skinem ja...
Prvo svi mi automobile vozimo zbog posla ili porodice.
Drugo trajnost bilo kog sklopa zavisi od uslova eksplotacije.
Treće uvek se treba prostirati kolik si dug a ne više. Nikada nisam imao skup ni luksuzan automobil ali su svi održavani redovno.
Prvo vozilo od 2007 do 2012 je pršlo 240kkm...