Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Minke93

  1. M

    Periferni uređaji Kupovina slusalica za gejming (CSGO)

    Da li možda znaš kakve su Asus Rog Delta Core? Imam ponudu za nove 7500 din. Znam samo da su nove u prodavnici 13-17000.
  2. M

    Periferni uređaji Kupovina slusalica za gejming (CSGO)

    Pozdrav, da li neko moze da mi preporuci neke slusalice za CSGO do recimo 5000-6000 dinara maks.? Na nekoj prethodnoj temi sam cuo da Asus TUF Gaming H3 nisu lose pa me zanima da li je neko imao iskustva sa njima? Trenutno mi se uklapaju u budzet, jer su snizene na 5000 u Tehnomaniji...
  3. M

    Problem sa grafičkom RX 580

    Bice to ok valjda. Znao sam da kupujem polovnu stvar, a i cena je bila super 80e. Bitno da radi, a videcemo sutra performanse. Bilo mi je cudno kako je kod drugara radilo i bez ovog CSM-a ali nema ni veze, bitno da je reseno. Hvala jos jednom svima, spasili ste me.
  4. M

    Problem sa grafičkom RX 580

    Hvala vam puno ljudi, radi sad sve ok. U pitanju je bio CSM u biosu. Sve najbolje vam želim.
  5. M

    Problem sa grafičkom RX 580

    Nije uspelo, a nisam siguran ni da li sam dobro uradio. Morao sam na search da tražim PCIE i stavio sam pcie bandwith speed na 3. gen, ali i dalje ništa.
  6. M

    Problem sa grafičkom RX 580

    Jesam. Probao sam i da updejtujem Bios, ništa
  7. M

    Problem sa grafičkom RX 580

    Pozdrav, kupio sam bratu rx 580 sapphire pulse 8gb i iz nekog razloga nece da da sliku kad je stavim na moju matičnu (B660M-A D4) i na njegovu (H610M-A D4) dok kod drugara radi sve normalno (ne znam koju matičnu on ima, intelova je sa dd3 memorijom). Stavio sam moju grafičku ASUS 1070 8gb i...
  8. M

    Pitanje i problem u Biosu sa XMP i F1 erorom

    Moguće da je bag. Baš sam se uplašio kad sam video +10.2v, a sve super i ne restartuke mi se PC i ostalo. Skinuo sam juče neku verziju biosa (nije najnovija) i nije radio XMP. Probaću ručno, hvala puno. :) Imam i taj f1 eror, moraću da izvadim cmos bateriju na 5 min. pa da vratim
  9. M

    Pitanje i problem u Biosu sa XMP i F1 erorom

    Pozdrav svima. Sastavio sam komp pre mesec dana i radi super. Komponente su: 12100f, 1070 8gb, Asus Prime B660M-A D4, 2x8gb Crucial Balistix 3200mhz CL 16 i FSP Hydro PRO 600W. Nekako sam juce osetio neki fps drop u igri (Dota 2) i pomislio sam da je brzina RAM memorije. U Task Manageru mi pise...
  10. M

    Hardver Maticna ploca za 5600G

    Ok, hvala puno još jednom.
  11. M

    Hardver Maticna ploca za 5600G

    Jeste super cena. Isti sam uzeo za moj 12100f i 1070ku, isto si mi ti pomogao da nadjem neke komponente i hvala ti puno. Onda da ne otkazujem ništa? Je l' možeš da mi preporučiš neki kuler za cpu? Uzeću ga 15-20 dana posle sastavljanja kompa.
  12. M

    Hardver Maticna ploca za 5600G

    Mogu da otkažem, ali ne bih. Ne verujem da je tolika razlika u performansama, a na nekim testovima sam video da je ta razlika primetna kod 5700G dok kod 5600g i nije baš. A i našao sam 2x8gb 3200mhz za 55e. Ok, hvala. Valjda ću uspeti sam to da uradim
  13. M

    Hardver Maticna ploca za 5600G

    Nisam nigde mogao da nadjem tu maticnu. Naručio sam 2x8gb 3200 mhz, ne bi trebalo da bude neka velika razlika, taj cpu podržava do 3200 mhz. Je l' možeš da mi objasniš ovo "2x8GB 3600 RAM uz 2 GB dodeljeno grafi"? Od RAM-a se dodeljuje grafičkoj? Da li se to u Biosu podešava?
  14. M

    Hardver Maticna ploca za 5600G

    Ok, hvala
Nazad
Vrh Dno