Potpuno te razumem i slazem se da su ostali kuriri skoro svi Horor. Prosto covek ne moze da zamisli sta rade ? AKS naravno najgori i desilo mi se pre neki dan sa Temu paketom.
Dok sam bio u toaletu par minuta on bas zvao ? O.K. proslo nekoliko minuta od propustenog poziva, na pracenju pise...