Ja imam slican problem kao @puzgolac iako sam ja uzela paket iz poste, jer mi se tako vise isplatilo. Sveukupno, moja treca porudzbina sa alija, inace. Platila 45$, besplatna postarina sa pracenjem. Carinu brzo prosla i jos mislim kako imam srece...... Dok mi nije stigao sms iz poste, za uplatu...