Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
I kod nas postoji situacija kao kod braće Williams. Tijana i Dajana Bošković, jedna igra za našu odbojkašku reprezentaciju a druga za reprezentaciju BiH. Ako neko vuče poreklo iz druge države i oseća se kao njihov državljanin, što da ne. Ali bez naturalizacije kao npr. kod rukometne...
Nije ista promocija ali će ti možda značiti informacija. Marta sam uzeo Xiaomi pad 8 i okviru slične promocije. Meni su posle 14 dana od prijave poslali mejl da se prijava prihvata a posle još 14 dana da je pošiljka poslata
Najbolje bi bilo ako može da obnovi ugovor uz neki dodatni popust (služba za zadržavanje korisnika ili poslovnica) pa da posle uzme kućni net sa svojim kodom. Tako bi imala 20% na kućni net i dodatnih 20% na postpaid broj.
Ako uzimaš novu uslugu, važi i za ljude koji su u mreži. Koliko sam video na njihovim sajtu, ukoliko si već korisnik (verovatno postpaid) bez ugovorne obaveze, tih 20% popusta će ti važiti samo 6 meseci. A ukoliko ti je potreban kod, mogu ti poslati na pm.
Meni je kartica važila do kraja maja a krajem meseca sam dobio novu. Doduše, kod mene poštar ne dolazi baš često, računi za struju stižu tek oko 28. 😂 Stići će u tom mesecu kada stara ističe
Beše kod iRačuna nema reizdavanja Dina kartice? Kad sam otvarao račun, imao sam Visu i Dinu u fizičkom i digitalnom obliku. Sada, kada im je istekao rok važenja, sam dobio samo novu Visu a Dine nema u aplikaciji ni u kom obliku
Ako je nekome bitan epilog. Pisao im ponovo, poslao sve informacije koje imam i tražio eskalaciju reklamacije. U roku od 2 dana su prihvatili reklamaciju i uplatili novac na račun.
Da li Raiffeisen obaveštava kada je poslata kartica na kućnu adresu? Zaboravio sam kako je bilo kad sam otvarao iRačun. Kartica mi važi do kraja ovog meseca, u aplikaciji vidim novu koja važi do 04/30 sa statusom neuručena. A od poštara ni traga ni glasa 😂
Da li beše rok za rešavanje reklamacije traje od kad je proizvod predat prodavcu? Naručio sam neki set alata preko Ananasa. Stigao je korišćen i nekompletan. Odmah sam im to prijavio, po njihovoj proceduri sam paket predao u njihovoj paket zoni i od tada već više od 10 dana čeka da ga kurir...