Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Meni se na glavnom nalogu danas pojavile uvozne dazbine.
Gledao sam na drugom gde to jos nije zazivelo i cene su tamo nesto vise tako da kada kupujes dodje skoro pa isto.
Rekao bih da su poceli da prikazuju trosak uvoza dok im je to ranije bilo sve u ceni.
Meni su za auto gledali sifru boje a onda doneli i neki skener i napravili u dlaku istu boju iako su imale i one pinkle u boji (ne znam kako se zove), razlike nije bilo a auto je imao preko 10 godina.
Zavisi gde ti prave..
Ja sam na redovnoj bazi dobijao kupone (tipa kupis dve sitnice i dobijes gomilu kupona, ne znam kako se zove) i pravi put kada sam iskoristio korekciju cene je to stalo, ima tome vise od tri meseca.
Kako radi pretraga na temu-u, zna li neko?
Ukucam konkretnu oznaku multimetra recimo i on izbaci komad-dva u prvim rezultatima pa onda jos jedan na dnu strane, sledeci na trecoj strani i tako redom...
A izmedju ubacuje cesto veoma nevezane predmete koji nit' mi trebaju, nit' ih trazim.
Nervira...
Kao i regularne pakete, kod njih se prati samo duze putuje.
Ja sam imao jedan koji su podelili u dva paketa, regularni je stigao 06.12. a onaj "zemljani" 25.12.
Taman posao da pitam ima li neko 5000/30000 koje je "zaradio" a da mu ne treba posto su mi 4 gume taman malo preko 30000 kada mi iskoci u aplikaciji.
Radi app5000, bice da citaju misli. :LOL: