Šta je novo?

Nedavni sadržaj od keza

  1. keza

    Nuvio

    Proradio titlovi com addon, bilo je potrebno odjaviti se, i ponovo se prijaviti.
  2. keza

    Nuvio

    Plaćena "donacija", već se koristi u Stremio-u, ali ne mogu da podesim u Nuvio-u.
  3. keza

    Nuvio

    Koristio sam ovaj link https://numb3rs.stream/ da podesim Nuvio, prvi put. Jedino sam titlovi.com plugin morao naknadno da instaliram u Nuvio, ali addon nekako ne radi, odnosno, ne vidim prevode sa titlovi.com. Na Stremio addon radi (Zmaj "donor"). Da li vam radi ovaj addon, i kako ste ga...
  4. keza

    Yunet optika - mts

    Hvala. Rešio u Novom Sadu preko istog broja mobilnog telefona, za 3 dana, od poziva do realizacije. Brzina 500/250, Huawei ont, Nokia WiFi Beacon 3.1 ruter, javna IP adresa (najzad!), za 1990 RSD mesečno. Pre toga bio Yettel, nisam koristio IDP broj, nego je prvo komplet ugašena usluga.
  5. keza

    Pomoć oko pozicije i izbora klime (25-30 m²)

    Preporučio bih i TCL, na primer model TAC-12CHSD/UG11V3AH. Po mom iskustvu, TCL može da se podesi da hladi „laganije“ od Midea Breezeless-E 12K BTU (CB1-12HRFN8), a pritom je jeftinija i dolazi sa pet godina garancije. Bitnije je da klima hladi lagano nego da ima rupice, opet, po mom iskustvu...
  6. keza

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Potrebna ponuda samo internet, Novi Sad. U stanu postoji MTS optička internet infrastruktura.
  7. keza

    Avio kompanije, lowcost letovi i iskustva

    Meni se isto to desilo u oktobru prošle godine, i isto na letu za Hamburg. Morao sam da se pojavim na šalteru za čekin.
  8. keza

    Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

    Rešio sa crypto, hvala
  9. keza

    Yettel Hipernet

    Iskustva su pozitivna, koristim tako od decembra 2024.
  10. keza

    Yettel Hipernet

    Meni piše na računu za firmu (samo optički internet) da će poskupeti od sledećeg meseca za 300 din.
  11. keza

    Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

    Prodajem 500 USDT Novi Sad ili online
  12. keza

    BMW uvodi humanoidne robote u fabrike u Evropi

    Biće još socijale na harc fija u Njemačkoj.
  13. keza

    Trenutno stanje u IT-u kod nas

    Izgleda da sam ja jedan "Pera" 😀
Nazad
Vrh Dno