Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Isidora77

  1. I

    zagubljena pošiljka dokumenata

    Hvalaa puno naa savetu
  2. I

    zagubljena pošiljka dokumenata

    Vec danima ih zovem, napisala sam i potraznicu, medjutim oni kazu da nemaju nikakvu informaciju i da moram da sacekam odgovor bio pozitivan ili ne, pa tek se onda moze pokrenuti ta tuzba/odsteta
  3. I

    zagubljena pošiljka dokumenata

    Zdravo, da li mi neko moze pomoci, poslala sam 31.10. vazna dokumenta za Nemacku, putem EMS-a, s tim sto papiri nisu stigli na zeljenu adresu, niti su se vratili nazad a danas je 8.12.22. Moram da predam papire do 30. decembra u suprotnom mi se ponistava viza, da li neko moze da mi pomogne...
Nazad
Vrh Dno