Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Heinz

  1. Heinz

    Elektro automobili (EV)

    A zašto misliš da je to isto vozilo, tamo i ovde?
  2. Heinz

    Dobre radne stolice

    Ti li si? :)
  3. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Ima npr. na Rtings takvih monitora sa preporukama, nije sve u nits izgleda. A i nisu svi gejmeri.
  4. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Jeste, ali ima ih još sa 200 nita pa ljudima ne smeta. Za 45k din je možda ok kupovina (kod nas), jer nema baš neku konkurenciju.
  5. Heinz

    FPS i ljudsko oko

    Prvo, već nosim naočare. Drugo, na telefonu piše "up to 120 Hz" - dakle ne znam koliko Hz ima na skrolovanju. Treće, ima razlike.
  6. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Nisam ga ranije primetio, Samsung Odyssey G50SF, 50k minus vaučer ako neko nahvata. Možda i nije loša "low cost" varijanta.
  7. Heinz

    FPS i ljudsko oko

    Ja se nešto ne sećam da sam primetio bitnu razliku. Možda sada posle 3+ godine primetim ako smanjim, probaću kad me ne bude mrzelo.
  8. Heinz

    Aparati za kafu i kafa

    Nije mi se dešavalo, korpu jedva izvadim iz ručke, mada sam tada koristio samo onu za ćalde.
  9. Heinz

    FPS i ljudsko oko

    Ako je mini led iz potpisa, da li ti je uključen local dimming? Jer ono što sam mogao po nekim klipovima da vidim je horor.
  10. Heinz

    VPN za upis klinca u srednju skolu :D

    Ove godine može i van Srbije.
  11. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Meni google nalazi samo jednog prodavca sa tom cenom, Monitor. Nemam veze nikakve sa njima.
  12. Heinz

    FPS i ljudsko oko

    181. I šta nam to govori sad? Samsung 100 Hz, miš neki silent Logi.
  13. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Kad bi to trebalo da zaživi?
  14. Heinz

    Sve o putu na more autom

    Moja dva centa: ideš pogrešnim putem. Mi idemo preko Bitolja na tu stranu.
  15. Heinz

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    ASUS XG27AQWMG na akciji ~560€, lepa ponuda rekao bih. Kud ne sačekah malo :)
Nazad
Vrh Dno