Proverio, 1.3 rezervisana za desktop. Proveru porta odradim i iz samog klijenta, javlja da nisam connectable. Probao i restart, cupanje iz struje i finom metodom.E sad da li provider blokira portove na 50+ hiljada... nije nemoguce ali sumnjam da bas prave takve egzibicije ?!