Šta je novo?

Nedavni sadržaj od GMT II

  1. G

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Isteklo vreme za edit, pa moram ovako. Posle 22 minuta čekanja mi saopšte broj agenta sa kojim ću pričati i onda mi puste muziku još jedno 3-4 minuta. Da bi mi na kraju rekla da će me proslediti na kolege. Srećom oni se odmah javili, ali su mi rekli kako mi se kao zaključao nalog bla bla (pa...
  2. G

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Nije moja greška sigurno jer su mi kredencijali zapamćeni na telefonu od pre. Kad sam išao na zaboravljeno korisničko ime poslali su mi na email isto to korisničko ime koje sam i unosio. A kad sam išao na zaboravljena lozinka unesem novu i opet i tu izlazi neka greška. Sreća pa se brzo javljaju...
  3. G

    Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024 / 2025 / 2026)

    Da li neko uspeva da se uloguje na e-banking? Izbacuje mi “Login_error_occurred” Takođe ne mogu ni da reaktiviram app na novom uređaju jer isto kad unesem kredencijale izlazi neka greška.
  4. G

    AIK Banka

    @milosog Hvala puno na info za Ananas vaučer upravo sam i ja dobio (već sam iskoristio onaj za Shoppster)
  5. G

    Elektro automobili (EV)

    @Snejk Danas mi izašla notifikacija za update v2.2.0 i sad sam ga update-ovao napokon.
  6. G

    Elektro automobili (EV)

    Pa kapiram da su je dobrano prvo isprobali. Nisu je sigurno napravili da posle 3-4 godine vrisne, pogotovo što bi im to pravilo opasne manjke onda jer je garancija 8 godina.
  7. G

    Elektro automobili (EV)

    Jesi, i ti i kolega @vidovdanac i svaka vam čast na info, nego mi nije jasno da nije bila neka reklama po novinama. Moguće da će od sutra.
  8. G

    Elektro automobili (EV)

    Sad su tek večeras objavili na BYD Serbia Facebook-u. A ceo dan nigde ništa u novinama. Lepo je za promenu da se dešava nešto i kod nas, a ne da nas sve zaobilazi.
  9. G

    Elektro automobili (EV)

    Isto čekao sam ne znam ni ja koliko tipa mesec dana, na kraju mi šefica prodaje nije ni odgovorila na poslednji email i pukne mi film i pošaljem isto email BYD Europe i slikam saobraćajnu i reše mi isto u roku od dan-dva.
  10. G

    Elektro automobili (EV)

    Ja Atto 2 ne mogu da update-ujem ni na V2.1.0 još uvek mi je V1.0.0 Kad sam bio u servisu rekao sam im da mi update-uju softver da bi mi na kraju lik rekao update-ovano je 11 modula (mislim se u sebi kakvi moduli). Posle tek provalim da su oni update-ovali samo neke vozačke pod-module i zato mi...
  11. G

    Elektro automobili (EV)

    Izgleda da su to privremeni punjači za potrebe njihovog promotivnog putovanja od Rima do Hong Konga. Piše da će prolaziti i kroz Srbiju, pa će moguće postaviti makar i privremeno taj punjač i kod nas.
  12. G

    Elektro automobili (EV)

    Posle Bolonje, Zagreb je druga lokacija na kojoj je postavljen ovaj novi BYD Flash Charging od 1500kW brzine. Link Ostaje nam samo da se nadamo da nas neće zaobići i da će početi da prodaju i kod nas te modele sa ovom novom baterijom u narednih par godina.
  13. G

    Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

    Koliko vidim imaju prodavnicu u Segedinu. Bio sam skoro tamo da sam znao mogao sam tamo da kupim :) Hvala svakako za ubuduće nije loše znati ;)
  14. G

    Elektro automobili (EV)

    Da, zaboravio sam da kažem da me je punjenje za ceo put do i oko Beča i nazad (1.440,80km) izašlo 8.047,66 dinara. Što je kao da je trošio po našim cenama 2,88L benzina ili 2,54L dizela. A do Beča sam ga sve ukupno punio 1h i 19min na Tesla punjačima i još (na kraju se ispostavilo potpuno...
  15. G

    Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

    Ja pijem Ostrovit, mislim da je najbolji odnos kvalitet/cena.
Nazad
Vrh Dno