Jel ima neka velika zvezda da nije dao gol još uvek na ovom SP? Čini mi se da su svi dali, Messi, Ronaldo, Mbappe, Kane, Salah, Halland... Ne znam da li sam zaboravio nekog. Niko nije podbacio.
BTW, ja kad sam napunio 41 nisam mogao ni u fifi/pesu da dam dva tri - gola na utakmici...