Šta je novo?

Nedavni sadržaj od G17

  1. G17

    Električni bicikli i električni skuteri tema

    Da li zaista elektricni skuteri mogu da se voze bez dozvole, potreban mi ja ze nekoga da može od kuće i do posla, koliko vidim u zakonu piše a) bez mesta za sedenje i na struju to bi bilo trotinet b) na struju, mesto za sedenje ali mora imati i pedale koje su funkcionalne Koliko vidim na...
  2. G17

    Jeftine klime

    Hvala. Uzeo sam na kraju Vox zbog garancije i nedovoljno informacija o Venting Trebalo bi da bude ok samo za sobu jer je baš topla
  3. G17

    Jeftine klime

    Da li sve Vox klime idu preko iste aplikacije? Potrebna mi je za VOX IFG12-AACTW Da li ona ima WiFi adapter ili ide posebno na sajtu samo piše WiFi: Da I ima oznaku W na kraju..da li običan USB WiFi dongle radi takodje?
  4. G17

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Paket preko Feliksa isto 100 mozda koriste deklarisane cene, a posta po katalogu pa kome kod koga zapadne Kako feliks onda zaradjuje ako samo lupa PDV koji ionako ide drzavi?
  5. G17

    [A1] Kucni net

    Zašto se A1 ruter nakači na 5G B28 tako bar piše signal -117 umesto na 4G koji je pun signal? Jel 4 i 5G moraju biti na istom tornju da bi radili zajedno? A za 4G: Ne sećam se od kada se gase sve sem B20 ali upravo sada vidim agregacija je 3CA na 40 Mhz a uvek je bila na 4CA 55Mhz? Moram...
  6. G17

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Da li sada kada bi za nešto tražili povraćaj dobili i onih 20% ili ne? I kad idem na plaćanje vidim da nije tačno 20%. Inače na jednom nalogu su cene nekih proizvoda malo niže, a na drugom da ne kažem duplo skuplje (u odnosu na pre PDV*) zgleda da je neko A/B testiranje? Oba imaju PDV* A za...
  7. G17

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Nisam pitao za CN
  8. G17

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Ko su ovi GW dostava?
  9. G17

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Pogledao sam kod mene su stvari neke iste a neke cak skuplje nije nista umanjeno za 20% A svakako nije po zakonu 2 različite cene nismo u USA da ima cena bez pdv pa na kasi da mi kaže koja je sa PDV, dužni su da prodaju po nižoj tako je i u radnji ako je na rafu 500 dinara ne može da mi na kasi...
  10. G17

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Nema veze moraju imati registrovanu firmu u Srbiji ako ne oni ima špedicija u Srbiji neko mora platiti svakako ali je problem u tome da su i pre plaćali PDV nisu sigurno prodavali u minusu nama proizvode i sad odjednom na iste cene dodaš 20% duplo ugradjivanje
  11. G17

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    CN ide preko njih?
  12. G17

    Ananas vauceri - potraznja i razmena (pravila u prvom postu)

    Isto Inace na sajtu im pise da je ovo poslednji utorak za akciju a banka mi poslala da vazi i do nekog jula
  13. G17

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Zato sto racuna dazbina od 20% na finalnu cenu tj cenu posle kupona
  14. G17

    Ananas vauceri - potraznja i razmena (pravila u prvom postu)

    Kome je aktiviran vaucer u korpi moze idalje da ga koristi
  15. G17

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Da li ima neko neku preporuku ono kao držač/nosač telefona u ruci za snimanje negde oko 1-2k da je funkcionalno i nije glomazno
Nazad
Vrh Dno