Šta je novo?

Nedavni sadržaj od fusion_

  1. F

    [A1] Kucni net

    planiram da uzmem 5g kućni net onaj paket od 300 Mbps, znate li kakva je realna brzina na ruteru, da li je mnogo niža od toga? Telefon meri cca 700 Mbps na toj lokaciji. drugo pitanje: koliko se realno dešava ono snižavanje brzine na 50 Mbps , što je navedeno u uslovima?
  2. F

    [A1] Kucni net

    Imaju li neku akciju za 5G Kućni net za nove korisnike (osim one na sajtu)?
  3. F

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Neko iz MTS sa dobrom ponudom za prelazak iz SBB na MTS optiku?
  4. F

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Kako funkcioniše procedura raskida? Odmah se plate sva dugovanja za prethodni i tekući mesec pa odmah isključuju, ili treba nekoliko dana? Čisto da znam zbog uvođenja nove usluge.
  5. F

    [MTS] BOX paketi

    I mene.
  6. F

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    I mene zanima najbolja ponuda za solo internet. Prelazim sa SBB. U ulazu imam MTS optiku.
  7. F

    Yunet optika - mts

    što ne mogu vas agresivne pametnjakoviće na forumu. mislim ako nećeš da mu odgovoriš na lep način bolje nemoj ni tako.
  8. F

    [MTS] Postpaid paketi i promocije

    a šta si ti očekivao poštenje od telekoma.... pa oni su poznati po tome da gledaju da izvuku svaki dinar gde mogu da bi pokrili dubiozu u kojoj su
  9. F

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    ovako je kako je to @milosh30 objasio. Svi operateri dobijaju isti EPG. Mada to krajnjeg korisnika i ne treba da zanima.
  10. F

    Razmena slotova za streaming servise (pravila su u prvoj poruci)

    uz napomenu da Voyo radi samo na teritoriji matične države. Dakle Voyo.rs ne radi (bez VPN) van Srbije, Voyo.ba ne radi van BiH, Voyo.hr radi samo unutar HR i EU...
  11. F

    Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

    Fluency in Croatian language would be a great advantage for this role. Dakle opet zaobilaze srpski kao i Netflix. Baš me zanima kako bi bilo kod komšija da je obrnuta situacija. :D
  12. F

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    mali ot: Ako neko koristi Tivimate ili nešto slično na EON boxu, neka se javi da mu pošaljem free listu sa legalnim streamovima raznih muzičkih kanala, koji su i bolji od MTV :)
  13. F

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    A pazi sad ovo: Podstanar si "na crno", dakle nemaš prebivalište u stanu gde živiš nego na nekoj adresi gde nemaju infrastrukturu. Oni ti dozvoljavaju da uvedeš uslugu u taj stan iako ti legalno ne živiš tu. Iskoristiš npr. 12 meseci po 1 dinar i onda odlučiš da se pozoveš na stvarno...
  14. F

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Nema od toga ništa bar što se tiče SBB.. Isto sam pokušao prošle godine. Samo se pozivaju na potpisani ugovor i adresu koja je navedena u istom. Ovo što si naveo za Yettelove opšte uslove koliko vidim se odnosi na selidbu usluge na adresu gde postoji infrastruktura. Tu ne prave problem. Ako...
Nazad
Vrh Dno